Jigsaw

Aileden
Hacım bi de ilk helinin motora mıçmıştım aman sadece uçur biz arklarla yok altından iple mıknatıs sarkıtıp yerdeki metal ataşları toplamaktan, yok iki heliye ip bağlayıp havada düğüm atalım bilmemne oyunlar oynaya oynaya motorların zorlanmasından dolayı performansı düşürdük. Bi de kıymetlin olsun çocukların eline falan verme. :lolmuch: Bi de Wireless modemin falan varsa odada kapat bayağı karıştırabiliyor ortalığı. Heli açıkken yani mavı ışığı yanarken asla şarj etme. Kırmızı bi de mavi iki tane alsan süper cix olur bunlar kumandasız da satılıyor Almanya'da onlardan alırsan channel değişe değişe çok zevkli olur kuyruğundan tutup motora abanıp bırakmayı mutlaka yap. :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
Ronin demiş ki:
Piccoz alıyorum hatta siparişini akşam veriyorum..

ACİL, KALEM PİLLE CEP TELEFONU ŞARJ CİHAZIYLA BİRLİKTE SADECE 45 YTL!

PİCOO Z OLARAK BİLİNEN KUMANDALI HELİKOPTER
DÜNYANIN EN KÜÇÜK, EN HAFİF VE EN SAĞLAM HELİKOPTERİDİR.
KUTUSUNDAN ÇIKARDIĞINIZ GİBİ KULLANIMA HAZIR.
ARTIK EVDE VE OFİSTE SIKILMAYIN İSTER ÇOCUĞUNUZA ALIN İSTER KENDİNİZE
BÜYÜKLERE OYUNCAK....
ŞARJ ETMEK İÇİN KENDİ KUMANDASINA BAĞLAMANIZ YETERLİ
HERHANGİ BİR ADAPTÖRE İHTİYACINIZ YOK
20 DK LIK SARJ İLE YAKLAŞIK İLE 15 DK KULLANILABİLİYOR..

AYRICA ÖNE DOĞRU GİDEBİLMESİ İÇİN EKSTRA DENGE APARATI PAKETİN İÇERİSİNDEDİR.

YEDEK KUYRUK PERVANESİ VE KULLANIM KLAVUZU İLE BİRLİKTE GÖNDERİLİRECEKTİR

ÖZELLİKLERİ
Uzunluk : 170 mm (6.5")
Ana Pervane çapı : 130 mm (5.25")
Kuyruk Pervanesi çapı : 30 mm (1.25")
Ağırlık : Sadece 10 gr (!)

kapışıyonmu Jiggy :lol:
nerden verion sipariş bende isticem bitane :lol:
http://urun.gittigidiyor.com/PICCOZ-HEL ... dZZ6332135

36,90 YANİ 37 ytl.

Kalan ürün adedi : 18 adet

Satılan adet : 2 adet

Ürün formatı : Sabit fiyatlı ürün

Kalan süre : 1 gün 10 s : 59 dk
3 gün süreli ürün
Başlangıç tarihi : 02:34:46 06/10/2007
Bitiş tarihi : 02:34:46 09/10/2007

Satıldığı bölge : İzmir

Kargo ücretini : Alıcı öder Kargo detaylarını okuyun
Kargo şirketleri : Diğer kargolar, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, UPS
Gönderi alanları : Türkiye ve Yurtdışına gönderilir

Hemde izmirde tam senlik batu.

Jigsaw

Aileden
Hacı 2 tane alana kargo bedava diyor 2 tane al yaw bak çok zevkli oluyor. :mrgreen: Diğeri B ya da C channel olcak ama. Bi de bunun kumandasının ucu farklı anlamadım radyo kontrollü herhalde wireless değil bu bilemicem ama PicooZ sonuçta. Razz

Jigsaw demiş ki:
Hacı 2 tane alana kargo bedava diyor 2 tane al yaw bak çok zevkli oluyor. :mrgreen: Diğeri B ya da C channel olcak ama. Bi de bunun kumandasının ucu farklı anlamadım radyo kontrollü herhalde wireless değil bu bilemicem ama PicooZ sonuçta. Razz
Kızıl ötesi diyor ortaam bunda işe yararmı gerçekten bak sen onay ve akşam sipariş vercem :lol:

Jigsaw

Aileden
Kızılötesiyse kumandayı helikoptere doğrultman lazım. Wireless olursa çok daha rahat olur kapının arkasından falan bile uçar. Mesafe de artar tabii. Kızılötesi valla pek tavsiye etmem. Wireless modeli varmıymış sor bi istersen. Ama ben karşı apartmanın camından girip milleti korkutmam odamda paşa paşa uçururum diyosan kızılötesi ok. extraokk

XEM

rank8
Ama ben karşı apartmanın camından girip milleti korkutmam odamda paşa paşa uçururum diyosan kızılötesi ok

nasıl gaz veriyor hehehhe

Jigsaw

Aileden
Cem süpersin yaw.. :mrgreen: Yarıldım çok güzel olmuş.. Ben de iki helikopterin arasına büyük afiş hazırlim motorlar pufff. Ama bi uçursam şöyle sokakta deli reklam olur. Hatta RC zeplin olcak. :mrgreen:

Çok güçlü makinalar var uçan cinsinden beni bağlasalar ben bile kaldırır aaa yoo o gerçek helikopterdi :lol: Akşam siparişi veriyorum yarın sabah işe beraber gelicem Piccoz la :lol: Uçacaz beraber uehauhea :mrgreen:

PicooZ ben turkiyede bulamadım bi turlu gittim belçıkadan.Ama vaaz gectim araba aldım.Benim amcamın kulusstur kartaldan hızlı gido :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Ronin demiş ki:
Çok güçlü makinalar var uçan cinsinden beni bağlasalar ben bile kaldırır aaa yoo o gerçek helikopterdi :lol: Akşam siparişi veriyorum yarın sabah işe beraber gelicem Piccoz la :lol: Uçacaz beraber uehauhea :mrgreen:
Çok zevkli ben de öğretmen olsam PC Lab'da çocukları korkuturdum. :mrgreen: Öğretmen olcam yaaa. Lise öğretmeni ama yoksa olmam sümüklü veletlerle uğraşamam.

Jigsaw demiş ki:
Ronin demiş ki:
Çok zevkli ben de öğretmen olsam PC Lab'da çocukları korkuturdum. :mrgreen: Öğretmen olcam yaaa. Lise öğretmeni ama yoksa olmam sümüklü veletlerle uğraşamam.

Hacım yanlıs olmus brz sumuklu olan ilkogretimm

Yukarı Alt