Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
okey bro. Hiç mi anlamıyosunuz sanattan vs..den Hele ki benim ve Extra'nın hassas olduğu konuların başında gelir. Dikkatli olun Süresiz uzaklaştırmayı yersiniz. Rutbeli arkadaşlarda dikkat etsin. Bir anda Down.com anladınız siz onu
8)

yekpare mudo marka 1000 tl fiyatı var ki indirimle zenginsen alırsın almıyorsan surarsın saygı duyar bir içmimar gözüyle yorumalr geçersin bunu yapmasını becerin lütfen 8)

Yok canım işin şakasındayız . Okuduğum kitapların bir çoğunu mudo dan aldm bende o sitenin müdavimlerindenim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TheGamee demiş ki:
Arkadaşlar ben aldım Bundan.(hatta ben de görenler ikişer,üçer sipariş verdiler Bir kere çok otantik duruyo.Salonun tam ortasına koyduk.Hatta bizim oğlan baktı,ambiyans olsun diye tarzan gibi bağırdı.Oturduğunuz da (işçilik iyi)dalı budağı filan olmadığı için kıçınıza batmıyo,çok rahat sayılmaz ama havası var.Elinizi dokunduğunuz da kalite hissi veriyor.Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum.Uzun zamandır bekliyodum bu fırsatı,bu fiyata ZOR bulursunuz bi daha... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

abi işte yaa aradığım kişi bu tito gel yavrum baba hangi okul mezunusun veya bu sanat bilgisi anlayışı hoşgörüsü nereden geliyor harikasın ya yeni villamda bunu düşünürmüsün salonda osmanlı desenleriyle süslü salonumda bu ortada duvarlarda varaklı aynalar tablolarda ibrahim çallının kablumbağa terbiyecisi bir tarafta gümüş işlemeli osmanlı turası ve ortada bu !

hacılarım nettiniz siz ya, bi agaç kütüğüne bu kadar para verilir mi ?

Siz gelin benim yanıma 2 gün Orman işletme'nin kesim işlerinde çalışalım,ben size bunların aynısını beleşe vereyim. 1000 lira nereee,sizin 2 günlük yövmiyeniz olan 100 lira neree. 8)
Ciddiyim haaa :mrgreen:

Titüs bir de Altınoluklu olucaksın hacım.
Çık dağa bayıra al eline elektrikli testereyi.Kestir gözüne bunun gibi bi ağaç alıver ifadesini.
Sonra, o vereceğin 1Milyar'ın yarsınla 5-10 ağaç al dik.
Hem doğaya katkın olur hem paranın yarısı cebinde durur. :mrgreen:

Prada

Wowww budur baba.. Insan özünü kaybetmeyecek şatafat dediğin böyle olur.. Yeni nesil ne anlar dekorasyondan diyecem bu defada adımız geri kafalıya çıkıyor.. Orjinal takılın yeni nesil..

P.S: To Extra :arrow: Babacım nargile için düşünüyosan tosbalara bakma sen o linkteki harika.. ama şark köşesi için düşünüyorsan bu pek gitmez..

Böyle bişey tercih edebilirsin.. Özel yapım harika olur

Extra, bro çok şık bir ürün buldum ya bundan daha güzel, şöyle olur ya ne denir ona ağaç budağı var, tam kahve koymalık oymuşlar lakin fiyat 1200 TL ne dersin alayım mı? Kredi kartı elimde al de alayım. Pmden atarım sana linki

Valla Serhat abi bence böyle bir ürün için çok pahalı bir fiyat daha ucuzuna daha iyisini bulursun.
Ayrıca eve pek yakışacağını düşünmem...
Annemde desinger olduğu için bana geçmiş heralde kanından birz :P

xD valla abi çok aradınız mı ? Bizim eski odunlar var vereyim televizyon niyetine kullanın xD

mudo'yu çok büyütmüşsünüz. bunlar bulunmayacak şeyler değil tek bir yere bağlı kalmayın derim. özel olarak kendiniz yaptırın ya da. bir de zara home'a falan baktınız mı? :?

Yukarı Alt