Jigsaw

Aileden
Respect demiş ki:
extraloob demiş ki:
güzel ürünü güzel fiyat tam idealine satmışsın hayırlı olsun canımcım.

bu arada lvl up parasını bulduk 25m cik alayım hacım :P
Hahaha Tabiya Direk veriyorum bende zaten 25 m :lol:
Ben o parayla Sos Crossbow Alacağım 8) :D
Sakın verme zaten. :D Manyak mısın 25m boru mu yeni serverda. Guild 5 olunca ne olacak. Logo var grantlar var, sanki 40 tane full aktif 52+ oyuncu dolu yenileri gelmek istiyor. :lol:

Jigsaw demiş ki:
Respect demiş ki:
extraloob demiş ki:
güzel ürünü güzel fiyat tam idealine satmışsın hayırlı olsun canımcım.

bu arada lvl up parasını bulduk 25m cik alayım hacım :P
Hahaha Tabiya Direk veriyorum bende zaten 25 m :lol:
Ben o parayla Sos Crossbow Alacağım 8) :D
Sakın verme zaten. :D Manyak mısın 25m boru mu yeni serverda. Guild 5 olunca ne olacak. Logo var grantlar var, sanki 40 tane full aktif 52+ oyuncu dolu yenileri gelmek istiyor. :lol:
Verdim bile.. sorun Değil 30m daha var :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslanlar gibi verdi helal olsun hacım sana para pul boş işler eğlence birliktelik takım ruhu para ile astın alınamayan duydulardır sos bow alsan sadece sen sevinecektin artı herkes yan gözle bakıp bir sıkıntı bir zengin çocugu muamelesi yapacaktı lakin sen paranı guild için harcadın gordun globalleri matildadan benden senden uniondan kutlamalar vb. actionlar işte bunlar para ile satın alınamıyor.

extraloob demiş ki:
aslanlar gibi verdi helal olsun hacım sana para pul boş işler eğlence birliktelik takım ruhu para ile astın alınamayan duydulardır sos bow alsan sadece sen sevinecektin artı herkes yan gözle bakıp bir sıkıntı bir zengin çocugu muamelesi yapacaktı lakin sen paranı guild için harcadın gordun globalleri matildadan benden senden uniondan kutlamalar vb. actionlar işte bunlar para ile satın alınamıyor.
Haklısın Hacım :beer:

extraloob demiş ki:
Sonuçta Aynı guildi paylaşıyoruz :wink1: Beraber eyleniyoruz , dostluğumuzu pekiştiriyoruz :wink1: Helali Hoş Olsun :wink1:

Yukarı Alt