FireFox 2.0 ı İndirip Kurdum Fakat Girdiğimde Sunucu Bulunamıyor Diye Hata veriyor..İnternetimde veya Yazılan Adreste Sorun YOK Çünkü İnternet Exploler Sorunsuz Çalışıyor..Bilenlerin Yardımlarını Bekliorum Şimdiden Tşkler :cry:

Resim:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
coockie leri aç, açıksa kapat aç yap. onlardan olabilir. Veya bende bir ara bir virüs vardı onun yüzünden sadece ie6 ile internete girebiliyordum. Bigisayarını bir tarat

Jigsaw

Aileden
Firewall'unu ayarlamayı unutmuşsun sanırım. Çalıştırdığında engellemeyi kaldır diyeceğine sen direk enter yapıp engellemeye devam et demişsin?

Jigsaw demiş ki:
Firewall'unu ayarlamayı unutmuşsun sanırım. Çalıştırdığında engellemeyi kaldır diyeceğine sen direk enter yapıp engellemeye devam et demişsin?
oda olabilir

drotalion demiş ki:
coockie leri aç, açıksa kapat aç yap. onlardan olabilir. Veya bende bir ara bir virüs vardı onun yüzünden sadece ie6 ile internete girebiliyordum. Bigisayarını bir tarat
İE7 Kullanıyorum :|

Jigsaw demiş ki:
Gözden Kaçırmış Olabilrim :roll:

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Tşkler Cevaplar İçin..

Sen bir bilgisayarı tarat bence. Jigsaw ında dediği doğru olabilir onada bir bak. Firewall ayarlarına nereden gideceğini biliyormusun?

aha bilmiyor. İşte yardım etme fırsatı:

O anda Drotalion sapa bir yer girer ve süper drooooo kıyafeterini giyer. O artık bir süper kahramandır xD

Başlat, denetim masası, firewall ayarları

:D işte buradan ulaşabilirsin xD

Eğer IE ile girip, FireFox ile giremiyorsan; FireWall ayarlarından FireFox'u engelleyip engellemediğne bak.
Olmazsa en basit yolu sistemden kaldırıp, farklı bir dizine kurman. :wink1:

Şimdi benim de aklıma takıldı,hemen incelemeye alalım.

Kelimemiz: Kahraman.

İşte Dingilizce'nin Türkçe'mizi katletmeye başladığı ilk yıllar.

Kahra"Man" > Neden "Man". Neden "Kahradam" değil de "Kahraman"..
Yeterince açıklayıcı. Ben de koyunları saymaya başlayayım hafiften.

Lol ilker ^^

kahraman kelimesi türkçe değildir, çünkü kökeni arapçadır. kahraman kelimesinin teker teker anlamını bir ara (uykum yokken!!!) açıklarım sadece şunu söyleyeyim kelime birden fazla arapça kelimeyi içeriyor ve anlamı: iyi şeyler yapmış herif falan xD ya yatmaya geçelim en iyisi :D konuştuğumuz konuya bak :D

Heh. Gel buraya kaçma. :D
Benim de anlatmak istediğim neredeyse tüm sözcükler yabancı kökenli.
Neden böyle oluyor buna bir çözüm bulmak lazım.
Corner > Korner = Bu hiç çaktırmadan çalınmış bir kelime. İnsan biraz değişişlik yapar, adam tek harfi değiştirmiş al sana kelime. :D

xD ilker şimdi tarihe geri dönelim :D

vıjjıppp :D

sene m.ö bilmemkaç

atalarımız çine saldırırken geri dönüşte çinli kızlarla kaçıyorlardı

vıjp vıjp sene milata yakın bir tarih ne biliim bilmemkaç: atalarımız islamın altına geçti

sonra vıjp: Osmanlılar falan kuruldu: 3 kıtada toprağa sahip oldular.

ve bugün: Bugün kelimeler aslında yabancı değiller, türkçeler. Sneler boyunca diğer milletlerle ilişkideydik. Bizim olan onların oldu, onların olan bizim oldu.

Yani: baklava ve döner türklerin değil, yunanlılarında değil, bizim yöresel yiyeceğimiz.

aslında türkçemiz biryerde hala türkçe ama korner de halısın

Yukarı Alt