merhaba arkadaşlar ben fire,lighting,cold nuker kasmakistiyorum bu yapılandırma hakkında ayrıntılı bir bilgiyi bilrn arkadaşlar verebilirmi açımam gereken ve açmamam geren skılkleri (resimli olursa sevinirim) bu konu hakınbda topıc bulamadım oy uzden konu actım yardımlarınızı beklıyorum şimdiden tesekurler

Melik demiş ki:
userfort demiş ki:
cok tesekkurler
Rica ederim ama sana bir tavsiyen sp farm yapmadan böyle bir chara başlama çünkü bu charın farmı bitmez :twisted:
baslıgı actıımda kasmak istiyorum yazmısım kasıyorum yazmam gerekıyodu sp farm içn cok gec char 92 lwl 100 olunca 9 ngapta yapcaz bişiler de pekı bu yapılandırma şeklı nasıl sizce iimi

userfort demiş ki:
Melik demiş ki:
userfort demiş ki:
cok tesekkurler
Rica ederim ama sana bir tavsiyen sp farm yapmadan böyle bir chara başlama çünkü bu charın farmı bitmez :twisted:
baslıgı actıımda kasmak istiyorum yazmısım kasıyorum yazmam gerekıyodu sp farm içn cok gec char 92 lwl 100 olunca 9 ngapta yapcaz bişiler de pekı bu yapılandırma şeklı nasıl sizce iimi
Chine karakterlerin wizardi gibi uniqlerde koşar önüne iyi bir tank alırsa savaşlarda iyi iş yapar.

Yukarı Alt