merhaba bana combo soylermisiniz resim koydum ama nasıl dizsem yardımcı olurmusunu isimleriyle

aga hatalı bir olay var söyliyim kimse uyanmamış.. bicheon bölümünde yere yatırma skillerinden; soul blade forceyi isteğe bağlı yapmışsın.. güzelde aynı bölümde 4. yatırma skili olan ocean blade force yi nasıl açmayı düşünüyon? senin isteğe bağlı gösterdiğin skili level 18 e getirmezsen nah açarsın diye yazmış silkroad ayık olun biraz :thumbsup:

ellerine sağlık güzel olmuş :thumbsup:
arkadaşlar castle shield skilli sadece pvplerde işe yarar. rehberi yapan da kascak adam için yapmıştır. isteyen açar orda kapalı yazıo die açmıcaksın die bi kaide mi war?? :!: :!:

Brave_ChiLD demiş ki:
blader a light gitmez :detective:
arkadaşım iyi hoş diosunuz da cold u sadece snow shield için açıorsunuz...
zaten az olan mp snow dan dolayı azalınca vurmak için mp kalmıcak ayrıca colddaki bütün bufflar phy def werir ve zaten full str olduumuz için gani gani war phy def... eğer kasarken zewk almak istiorsanız light-fire en ii tercihtir aksini iddaa eden warsa buyursun bekliorum...

Brave_ChiLD demiş ki:
pırt. Blade hakkında ne biliyorsun?
Bow da açsan
Glaive de açsan
Blade de açsan
Fire-Lightning açmalısın.

Lightning in en alttaki skilin ne işe yaradığını biliyor musun? parry rationu ne kadar yüksek tutarsan
o kadar az demage yersin parry ratio defansını arttırıyor sana vuran kişinin gücünü sana karşı düşürür.
onu açmazsan hiç oynama daha iyi

Fire ile yakarsın (fire karşısında kaçamazsın.)yanarsın
Lightning açıksa hızlı saldırır seri kaçarsın
Cold ise dondurursun ve sadece korunursun (tutsak kalmak hiç bir işe yaramaz.)

Guathema demiş ki:
Blade bence kötü tercih
ne kesiyor ne kesiliyor :P
Hacım yapma blade karşısında hiçbir şansın yok :) zaten olay yatır batırda
Crit yediğin zaman anlarsın. ^^
Ps: bana EU yu karşılaştırma zayıf olan içindir.
Eu bütün düzeni bozdu. Bu yüzden Zszc bu yüzden Ptivate. Xian Old sro oyuncuları Water i kaplıyor Praetorians, iKillers hepsi water da geri döndüler..

Ben bıldım bılelı hep blade kasarım.Ya dual weapon kasarım yada force serısını acarım.Lakın bu 11dgde soyle bır yapılandırmayaptım . fıre 110 bıcheon 110 cold20 90force.Gayet basarılı oldu.Daha 101 lvl ıken serverdakı bır cok eu'yu kesebılen nadır charlar arasına gırdım.Nova garment setde defansımı tamamladı.Guzel bır +9 nova blade ve shıeldle kralları oynadım.Bu 11dgde en guzel yapılandırma bana gore bu

Pandemonium demiş ki:
Brave_ChiLD demiş ki:
Bow da açsan
Glaive de açsan
Blade de açsan

Lightning in en alttaki skilin ne işe yaradığını biliyor musun? parry rationu ne kadar yüksek tutarsan
o kadar az demage yersin parry ratio defansını arttırıyor sana vuran kişinin gücünü sana karşı düşürür.

:thumbsup: :thumbsup:

Pandemonium demiş ki:
Brave_ChiLD demiş ki:
Bow da açsan
Glaive de açsan
Blade de açsan

Dostum Parry Ratio Dediğin Kıyafetlerdede war light blade diye bi build olmaz.
Crit Yememk İstiosan Setinin İç Değerlerini ve bulularını fullersin ve crit az yersin.
Cold Her Zaman Önemlidir Nedenmi.
1ncisi En Alttaki Passivesi P.def arttırır her upladınızda.
2ncisi Snow - Novice Up 1 de bırakırsın ve kolay kolay yatmazsın...(özellikler warrior a karşı kesinlikle lasım)
3ncüsü Tabiki İceberg yani wall bu wall bi warrior veya dagger gibi vuruşlar yüksek seviye olan karakterlerden korunmanızı sağlar.

Bunu Unutmayın Herşey Setteki Blue'da Ve Karakterinizn Skillerinde Biter..

Yukarı Alt