Evet arkadaşlar. Ch'nin en hızlı kasılan buildi olan nukerleri birde bu şekilde ele alalım :)

Biliyorsunuz Fire-Cold/Bicheon yapılandırması son zamanlarda artan bi yapılandırma. Nukerde light kasmamak tabu yıkma gibi bir durumdu adeta ama gerçektende pvpde daha etkili oluyor bu sayede nukerler. Firedan mag defans ve phy attack colddanda aldığımız phy defans ile dahada dayanıklı oluyoruz :) Şimdi skillere geçelim.

Maviler size bıraktıklarım, kırmızılar kesinlikle açılması gerekenler.

Bicheon

Smashing Series : Light açmayacağımız için lion skillerine alternatif olarak kullanabileceğimiz bi skill kararı size bırakıyorum ben açmadım.

Chain Sword Attack Series : Yoruma gerek olduğunu sanmıyorum. Combolar demek yeterli heralde :)

Shield Technique Series : Yanlış hatırlamıyorsam 15 saniyelik bir buff olması lazımdı ama verdiği phy defans azımsanamaz. 1, 3 ve 5. seriyi açmamız yeterlidir.

Blade Force Series : Smashing Series'tede belirttiğim gibi light yok tamamlayıcı skill olarak iş görebilir ben bunları kullanıyorum. :)

Hidden Blade Series : Yatır skillimiz açıklama gereği duymuyorum :)

Killing Heaven Blade Series : Yatır skillinin tamamlayıcısıdır buda kesinlikle açılmalı.

Sword Dance Series : Gereksiz bence.

Shield Protection Series : Pasif skillimiz açılmalı block oranını arttırıyor.

Cold

Cold Force : Cold Imbue'si gerek duymuyorum ama insanların sinirini bozmayı seviyorsanız kullanabilirsiniz :)

Frost Guard : Phy. Def. veren buffımız kesinlikle açılmalı.

Cold Wave Attack : Gereksiz. Düşmanı donduruyor ama artık pek işe yaradığını söyleyemem.

Frost Wall : İşe yarar bir skill fakat acele ile açmanıza gerek yok. Pvp meydanına çıkmaya başladığınızda işinize yarayacaktır ilerde açabilirsiniz.

Frost Nova : Gereksiz rakibi donduruyor.

Snow Storm : Bunları ben açmadım gerek duymadım doğrusu size bırakıyorum ama fireda yeterince nuker var zaten ve cold nukerleri zayıf fire nukerlerine göre.

Snow Shield : Cold açmamızın en önemli sebebi diyebilirim. Kesinlikle max. Aldığımız damagenin belirli bir miktarını mpden düşüyor.

Cold Armor : Cold pasifi açılmalı phy. def. verir.

Fire

Fire Force : Fire Imbuesi tabiki açılmalı.

Fire Shield : Burn, frozen gibi etkilerde bize yardımcı olur açılmalı.

Flame Body : Phy Att. buffı buda açılmalı kesinlikle.

Fire Protection : Mag. Def. buffı kesinlikle açılmalı.

Fire Wall : Yine colddaki gibi işe yarar fakat açmakta acele etmeyin.

Flame Wave : Nuker skillerimiz.

Fire Combustion : Tamami ile gereksiz buluyorum. Görünmezleri görmemizi sağlıyor.

Flame Devil Force : Fire Pasifimiz phy attack veriyor açılmalı.

Gerekli SP Miktarı : 3.211.353

Fireda phy. attack skillerini açmak size yanlış gelmesin. Nuker olabiliriz ama pvpde daha fazla swordu kullanacağız bu yüzden açılmalı :)

Arkadaşlar ilk rehberim eksiğim, yanlışım varsa kusuruma bakmayın işinize yaradıysa ne mutlu bana :)

Yukarı Alt