LegendMaster demiş ki:
Tebrikler serverı ağlatır bu makina. :kalp: :wink1:
Ağlatıyor ama keşke yapmasaymışım +11, gören kaçıyor, biri dio FF degilim, biri dio daha 110 olmadım. Biraz fazla ağlatıyo yani, fazla geldi bizim servera bu makine summer1:

Neoptolemos demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Ağlatıyor ama keşke yapmasaymışım +11, gören kaçıyor, biri dio FF degilim, biri dio daha 110 olmadım. Biraz fazla ağlatıyo yani, fazla geldi bizim servera bu makine summer1:
Öncelikle Tebrikler , Artık populerligin getirdigi bir yalnızlık yaşayacaksın , Düşman sayın katlanarak artacak :)
Pvp konusunda seni çok iyi anlıyorum =) Pvp videosu hazırlamak istiyorum ama pvp yapacak adam bulamıyorum :)))

Ps ; Benim makine >>
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Live2KiII demiş ki:
Neoptolemos demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Öncelikle Tebrikler , Artık populerligin getirdigi bir yalnızlık yaşayacaksın , Düşman sayın katlanarak artacak :)
Pvp konusunda seni çok iyi anlıyorum =) Pvp videosu hazırlamak istiyorum ama pvp yapacak adam bulamıyorum :)))

Ps ; Benim makine >>
- Resim Silinmiş.
O nasıl bir ölüm makinesidir öyle summer4: Ben 400 tane crt stone bastım 10dan yukarı çıkmadı daral:
Bende yakında bir pvp videosu yapmayı planlıyorum, ve aklımda gerçekten çok güzel fikirler var. cool2:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Omg. Gökhan +11 Sw'nin en iyi + basan kişilerinden birisi darısı bizim başımıza Biz +8 stafla dolasıoz hala b class aramaya devam :) :coffee:
Ps:TheLastNever
LangNedDuath Forever :buddha: :buddha:

Takımı
Besiktas
Tebrikler, üzerindeki dress'i de değiştirirsen 10 numara bir estetik kazanır char 8)

Lenneth demiş ki:
Tebrikler, üzerindeki dress'i de değiştirirsen 10 numara bir estetik kazanır char 8)
Şuan birinci önceliğim o zaten, silk var ama alınası bir dress yok. Şu fire elemantal gelsin ondan almayı düşünüyorum.

@TheLastNever
Normal B class bende çok aradım +9 2H için biliosun, bulunmuyor. Tavsiyem A bas kurtul :)
Güzel yorumun için ayrıca teşekkürler. summer1:

Yukarı Alt