1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

''Final Four'a çıkacağız!''


 1. Uykucu

  Uykucu rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.369
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Uslu, FB TV'de bir programda yaptığı açıklamada, erkek basketbolda Avrupa Şampiyonluğu yaşayacaklarını iddia ederek, ''Bu, Aziz Yıldırım döneminde bu yönetimle olmasa bile, biz o seviyeyi bir sonraki yönetime bırakacağız. Bu bizim zaten başlıca görevimiz'' dedi.

  Başkan Aziz Yıldırım'ın da Fenerbahçe basketbolunun buralara gelmesinde çok büyük rolü olduğunu vurgulayan Mahmut Uslu, ''İstediğimiz takımları yarattığımız takdirde Dörtlü Finallerde kesinlikle olacağız ve taraftarımızın da her maça final maçı gibi gelmesi gerekiyor'' diye konuştu.

  Mahmut Uslu, bayan basketbol takımına da tecrübeli bir Avrupalı oyuncu alacaklarını, eski oyuncularının bazılarıyla görüştüklerini belirterek, ''Eski oyuncularımızdan bazılarıyla görüşüyoruz, ancak 350-400 bin YTL civarında bizden taleplerde bulunuyorlar. 200 bin YTL vermeye çalışıyoruz, onlar bu rakamı istiyor. Bu rakamlar bize çok uçuk geliyor'' şeklinde konuştu.

  Uslu, 5 yıl önce basketbolda altyapıyı geliştirmek için kararlar aldıklarını, o günlerde yapılan yatırımların meyvelerini aldıklarını ve ellerinde A takımlara çıkacak çok önemli gençler olduğunu söyledi.

  mahmutuslu01.jpg