Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Film Tavsiyesi İstiyorum!

nasıl bir film diye sormayın kendinizce 10 üzerinden 8.5 ve üzeri not verdiğiniz filmleri önerirseniz çok sevinirim bende içlerinden seçip uygun gördüklerimi izlerim.

film tavsiye ederken cd cover ve film konusunu yazarsanız çok tatlı olur imdb.com linkini de alayım kahvekeyfi

Jigsaw

Aileden
Requiem for a Dream'i izle o zaman. Şahane film. Trainspotting de çok güzel. Mark Renton.. :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Zaten o yüzden kült filmleri yazmayalım. Yoksa LOTR falan dolar başlık. Ben Okan'ın izlenmesi gereken filmleri zaten izlemiş olduğunu varsayıyorum.

Donnie Darko da ilginç film Okan. Aha aklıma geldi No Way Out filmini izledin mi Kevin Costner'lı? Guild adınız. Çok şahane film sonunda kafayı yiyor insan.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
No Way Out hariç yazılan bütün filmleri izledim donnie darko yu ise abd den dvd olarak satın aldım Cool

hemen link alayım bu film için pls Razz

Jigsaw

Aileden
Abi film 80'li yılların ben onun linkini nerden bulim hiç de başarılı değilimdir link bulmada zaten.

The Prestige'i izle bi de hmm, V for Vendetta var, Deja Vu, Mullholland Drive, Derailed ... Ya aklıma gelmiyo şimdi tüh.. :mrgreen: Bunları da muhtemelen görmüşündür.

Jigsaw

Aileden
Philidelphia Experiment bi de Final Countdown var bak onlar mükemmel bi klasik bence ara sıra tekrar tekrar bakarım zaman kaymalı falan harika bi film. Kelebek etkisi var.. Eee.. Good bye Lenin, Forrest Gump, Akıl oyunları, Seven years in tibet, Amelie, Full Metal Jacket, Nightmare Before Christmas..

Jigsaw

Aileden
Duvara Karşı var bi de Fatih Akıncı'nın. Mutlaka görmüşündür. Yaw tamam ben sustum aklıma hepsi bi gelsin komple yazcam.. Embarassed

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yazılanların hepsi evimde mevcut ve izledim Rolling Eyes

yok mu yenilerden izledikleriniz ve önerebilecekleriniz Question

Yukarı Alt