Server
Flora
Takımı
Galatasaray
28 gün sonradan sonra 28 ay sonra çıktı...
28 gün sonra muhteşem bir filmdi bence çok keyfliydi cidden, diğeri için link varmı ?

bu altın çiçeğin lanetinin linkini alalım da izleyelim bari, akşam the island'ı izledim idare eder :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
last samurai ilk çıktığında izledim cidden muhteşem film.

Olduren Oyun Izle Korku Filmi Cok Korkunc

Shaolin Futbolu

Kungfu Sokagi

Bunlar komedi aksiyon hersey var benim en sevdigim 2 film bunlar

Pennywise demiş ki:
bbbeee demiş ki:
Olduren Oyun Izle Korku Filmi Cok Korkunc

Shaolin Futbolu

Kungfu Sokagi

Bunlar komedi aksiyon hersey var benim en sevdigim 2 film bunlar
kungfu sokağı favorim süper film :lol:
eet ozellikle su kurbaga teknikli adamin bizim salagin kafasini yerin dibine soktugu yer

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

bu filmlerden bak biaz bakalim begendigin varmi :)
elimde 4000 4500 kadar film var sen sec ben sana dvdye ceker yollarim :)
ha izlemek icin film ariyorsan biraz uzakdogu ve fransiz sinemasina yonel derim
Oldboy
My Sassy Girl
benim sevdigim film turleridir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Komedi Tarzi

Superbad (8.6/10) Mukemmel bir komedi

Idiocracy (8.9/10) sonunu guzel baglayabilirler yada kadroyu daha guzel tutabilirlerdi konu olarak guzeldi

You, Me and Dupree (9.1/10) Gulmekten gozlerinizin yasaracagi garantisi var filmde izledigim pek cok komedi filmine bes basar

I Now Pronounce You Chuck and Larry(9.0/10) Adam Adam sandler harika bir filmle gene takdirleri toparladi :) gulmek icin izlenebilir ben gayet begendim tavsiye ederim

Evan Almighty(6.5/10) sonunda beklentileri karsilamiyor insan jim careyi ariyor tavsiye etmesemde eglenceli bir film

Duygusal

Dancer In The Dark (9.7/10) Sinema girisinde mendil dagitilan tek film ve adamin biri 9 kez izleyip agliyor ve onuncuda aglamayacagim diye iddiaya girip 10uncu izlemesin gozyaslarina hakim olamayip aglamaya basliyor :)

37°2 Le Matin (8.5/10) Ingilizce adi Blue betty olan fransiz komedi duygusal tarzinda bir film izlenmeye deger

Jeux D'enfants (9.0/10) Fransizlarin yapmis oldugu harika bir duygusal komedi daha Iki cocukluk arkadasinin girdigi idda sonucunda birbirlerine hep zarar vermeleri ve birbirlerine asik olmasina ragmens oyleyememelerni anlatior izlerken hem duygusal anlar hem gulmekten gozlerinzi yasaracak

My Sassy Girl (9.8/10) Hic bir filmin 10 numara alacagina inanmam ama mutlak 10 numara vermen gereken bir film varmi deseler ilk soyleyecegim bu :) Kore sinamasini bana sevdiren bir film psikopat bir sevgiliniz olsa ne yaparsiniz :) izleyin v gorun

Action

Crank (8.0/10) Bastan sonra adrenalin bastan sonra nefesiniz kesilecek

Ocean's Eleven
Ocean's Twelve
Ocean's Thirteen

ucunu birlikte izlemek cok daha guzel

Son Osmanli Yandim Ali (9.5/10) Keske devami cekilse dedigim nadir turk filmlerinden biridir Cokguzel cok eglenceli bir film

Transformers (9.1/10) Gorsel effectler olsun filmin konusu olsun izlenmesi zevk verici cocuklugumuzun cizgi filminisinemada gormek beni oldukca mutlu etti (Yakinda voltron ve robotechide beyazperdede gorebilecegiz)

Benden simdilik bu kadar :)

abartmayin hacim :) ben cok asiri filmlerle ilgili forumlara takiliyorum bir ara Turkiye'nin en buyuk sinema sitesinde (ki isim vermem dogru olmaz) Film elestirmeniydim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Punsier demiş ki:
Action

Crank (8.0/10) Bastan sonra adrenalin bastan sonra nefesiniz kesilecek

Ocean's Eleven
Ocean's Twelve
Ocean's Thirteen

ucunu birlikte izlemek cok daha guzel

Son Osmanli Yandim Ali (9.5/10) Keske devami cekilse dedigim nadir turk filmlerinden biridir Cokguzel cok eglenceli bir film

Transformers (9.1/10) Gorsel effectler olsun filmin konusu olsun izlenmesi zevk verici cocuklugumuzun cizgi filminisinemada gormek beni oldukca mutlu etti (Yakinda voltron ve robotechide beyazperdede gorebilecegiz)

Benden simdilik bu kadar :)
hacım ellerine sağlık ama bu yazdıklarından sadece Son Osmanlı yı izlemedim bkz. sinamatograf extraloob Cool

Yukarı Alt