OSKIJEN demiş ki:
BaBaL2
benimi test ediyorsun. Sence bu filmleri izlemeyip bir tarafımdan mı sallıyorum ? Kendin bilirsin izleme ozaman. Ama bir filmi izlemeden önce Imdb Puanını incele.Fragman herşey değildir.Ama Imdb bence herşey :P
ve Sana yazmış olduğum filmler genel olarak Amerikan Gençlik Filmleri. En İyi leri Good Luck Chuck -40 gün 40 Gece - Komşu Kızı - 40 Yıllık Bekar ya hepsi en iyisi işte.sıralamayıda ona göre yaptım :P
:? Beni cidden yanlış anlamışsın ben sadece senden filmlerin konusunu söylersen bende ona göre izleyim dedim yani ,benim komikten kastım amerikan pastası gibi saçma sapan hatta üzerine kusasıım gelen bi film değil.
sadece ondan sordum senin filmlerin nasıl filmler diye :?

DuMbLoDoRe demiş ki:
korku gerilim filmi oalrak son durak serisini

komedi olarak küçük adam diye bir film vardı onda çok gülmüştüm.

animasyon olarak buz devrini

aşk filmi oalrak da şahin k nın filmelirini tavsiye ederim ii seyirler
Küçük adamı izledim :D ama pek istediğim türden bi film değildi :beer:

American Pastası (Gençlik Filmi ) benim sana tavsiye ettikleriminde çoğu aynı

He sana normal komedi olarak Adam SANDLER - Ben STILLER filmlerinin serisini izlemeni tavsiye ederim.ama Onların çoğunu izlmişsindir.O nedenle ilk olarak söylediklerimi sırasıyla indir ve kırılmaya başla.

OSKIJEN demiş ki:
American Pastası (Gençlik Filmi ) benim sana tavsiye ettikleriminde çoğu aynı

He sana normal komedi olarak Adam SANDLER - Ben STILLER filmlerinin serisini izlemeni tavsiye ederim.ama Onların çoğunu izlmişsindir.O nedenle ilk olarak söylediklerimi sırasıyla indir ve kırılmaya başla.
teşekkürler tavsiyen için , ama benimde sanırım psikolojik sorunlarım var
izlediğim bi filme kendimi fazla kaptırıyorum :roll: :roll: mesela harry potter serisini izlediğimde film bittikten sonra kendimce saçma sapan hareketler yapıp büyü yapmaya çalışıyorum, daha yeni Ben X filmini izledim ve süper bi filmdi ama biraz üzücü oldu sonu , şimdi benimde neden böle bi kız arkadaşım yok diye o filme bağladım kendimi . :cry:
daha var
HEROES dizisinde psijik güçlü insanlar bir araya gelmiş onların hikayesi filme yansıtılıyordu ben o filme kendimi fazla kaptırdım , işte cisimleri hareket ettirmeye çalışıyorum , zihin okumaya çalışıyorum felan filan bunun tedavisi nasıldır bilemiyorum fakat acilen tedavi görmem gerek

mesela bu yazdıklarımıda Ben X filminde o çocuğun aralarda kendi fikirlerini dile getirmesi sayesinde yazdım :D gaza gelmek deniyor sanırım buna . teşekkürler.

os1

olduser
o da senın sorunun karekterlerin gercek olmadığını orda yapılanların gercek olmadığını ogrenmelisin ve beynine iyi bir şekilde yerleştirmelisin sana son bir tavsiye sakın Hancock u izleme elinde içki şişesi ile kendini süper kahraman zannedersin
ps:BEN X güzeldi demi ?

allah akıl fikir versin. Komedi filmi isteyipte sonradan şöyle olsun böyle olsun diyeni ilk defa görüyorum.

Bence sen Kendine bi kız bul.Güzel çirkin (Hole) olsunda. Ne demişler Güzel Çirkin Adı Bir - Karanlıkta tadı bir.

yok bulamıyosan Site Helper olarak ona da bi çözüm bulur sana bi tane kız bulurum :P ama güzel çirkin ne denk gelirse şansına :)

jR.LorD demiş ki:
o da senın sorunun karekterlerin gercek olmadığını orda yapılanların gercek olmadığını ogrenmelisin ve beynine iyi bir şekilde yerleştirmelisin sana son bir tavsiye sakın Hancock u izleme elinde içki şişesi ile kendini süper kahraman zannedersin
Ben X süper bi film . fakat durumum okadar da abartılcak şekilde değil.
ben kendimi filmdeki gibi zannetmiyorum
sadece olmak istiyorum :D hancocku da izlicem :D içki ve sigara kullanmıyorum :P

OSKIJEN demiş ki:
allah akıl fikir versin. Komedi filmi isteyipte sonradan şöyle olsun böyle olsun diyeni ilk defa görüyorum.

Bence sen Kendine bi kız bul.Güzel çirkin (Hole) olsunda. Ne demişler Güzel Çirkin Adı Bir - Karanlıkta tadı bir.

yok bulamıyosan Site Helper olarak ona da bi çözüm bulur sana bi tane kız bulurum :P ama güzel çirkin ne denk gelirse şansına :)
aklıma geldi site helper bana kız bul diye bi topic açıcaktımda :D ayıp olur diye açmadım :P :D

os1

olduser
BaBaL2 demiş ki:
jR.LorD demiş ki:
Ben X süper bi film . fakat durumum okadar da abartılcak şekilde değil.
ben kendimi filmdeki gibi zannetmiyorum
sadece olmak istiyorum :D hancocku da izlicem :D içki ve sigara kullanmıyorum :P
hehe lol :mrgreen:
zaten ben sana icki sigara kullanıyorsun demedim ki sadece senın bilinç altına yerleşiyorlar burdanda senın hayalgücünün baya kuvvetli olduğunu anlıyorum :mrgreen:

Bence komik film istemişsin ama Jigsaw yani Testere Gerçekten çok başarılı bir yapıma sahip . Testere 5'e dün gittim ve gerçekten etkilendim , güzel film güzel kadro ve güzel yapımcılar. Tavsiyem testere serisini baştan al ve izle. :thumbsup:

Yukarı Alt