EmmaW

Beyler bana önerebileceğiniz filmler nelerdir? Genellikle 2010-11 yıllarının yabancı filmlerini izliyorum + olarak korku olmassa sevinirim :mrgreen:
birde tavsiye edebileceğiniz bluray filmleri torrent olarak paylaşan bir site varmı? varsa pm den yazarsanız sevinirim :)

Bırak filmi falan git Chuck izle.Bitti zaten :( 5 yıldır izliyordum en çok keyif aldığım dizilerden biri.Yani film istersen imdb'den "Top 250" ye bakabilirsin.İzleyeceksem oraya bakarım hep.Ama Chuck'ta keyif verir.

[ Bu mesaj Bosluktan atildi ]

Mirage demiş ki:
Bırak filmi falan git Chuck izle.Bitti zaten :( 5 yıldır izliyordum en çok keyif aldığım dizilerden biri.Yani film istersen imdb'den "Top 250" ye bakabilirsin.İzleyeceksem oraya bakarım hep.Ama Chuck'ta keyif verir.

[ Bu mesaj Bosluktan atildi ]
tüm sezonları indirirebilceğimiz site ismi veya torrent verebilirmisin?

EmmaW

teşekkürler arkadaşlar film tavsiyeleri için hepsine uygun bir zamanda bakıcam
dizi tavsiyesi içinde teşekkürlerde yabancı diziler prison break den sonra sarmıyor hiç hangisini izlesem o tadı vermiyor

Hızlı ve Öfkeli 5:Rio soygunu.

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aklıma birden The Truman Show geldi. Jim Carrey'in.. öneririm.

EmmaW. demiş ki:
teşekkürler arkadaşlar film tavsiyeleri için hepsine uygun bir zamanda bakıcam
dizi tavsiyesi içinde teşekkürlerde yabancı diziler prison break den sonra sarmıyor hiç hangisini izlesem o tadı vermiyor
Tam Prison Break önericektim dizi olarak ama onu izlemişsin. Family Guy var hacım komedi istiyorsan eğer. Film olarak da Sherlock Holmes'ü izlemediysen kesinlikle izle derim Michael Scofield kadar süper zeka bir karakter var. Cinayetleri filan çözüyor. İzlemediysen mutlaka izle onu hacım. Son olarak da Gamer filmini önerebilirim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hızlı ve Öfkeli 5 : Rio Soygunu
Paristen Sevgilerle
Taşıyıcı (serisi)
Tetikçi (serisi)

Kesinlikle öneririm. Kaçırma :)

Yukarı Alt