Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fılm Istek Bölümü değil Film İstek Bölümü olacak, ayrıca yazılarını post etmeden önce güzelce bir gözden geçir Türkçe kurallarına uymasan bile i leri ı yazma Wink

A

Anonymous

Guest
Gene extraloobun kalbini kazanmışsın siteye koydugun 3-4 şey için Moderatör yapılmışsın Sahidende çok şanslısın

muhattep hani bi arkadasında topici vardı alf die bi uzaylı vardı film degil dizi

dizi için gecerlimi bu topic bilmiyorum ama alfden bi kaç bölüm bulabilirsen sevinirim

3 gun önce gece bi türk fılmı vardı istanbulda tınercı cocukları konu alan bu filmin ismi lazım veya fılmın kendı biraz anlatayım fılmı
filmin konusu sokakta yasayanlar genel olarak ama tek konuya baglanmamıs namus davası da var evden kacan cemıl adında kucuk bı cocuk istanbulda sokak cocuklarıyla beraber yasamaya baslıyor cocuklara sahıp cıkan velıt adında bırı var gercek adını hatırlayamıyorum ama tanınmıs bırı pıyangocu bır kız var( özgü namal) velit buna asık oluyo sonra bı sekılde tanısıyorlar falan
cemılı annesı arıyor sonra tv de görüyor cemılı buluyor tv kanalında proggram yapılıyor ana cocugun bulusması dıye program cıkısı anneyı vuruyorlar filmin sonunda özgü namal böluculuk sucundan hapse giriyor velıt cınayetten hapse giriyor ve cemıl yenıden sokaklarda yasamaya devam edıyor buyuo falan
bazı sahelerde sanem celık beyaz var seyreden varsa fılmı anlamıstır emınım ısmını sölersenız cok iyi olur ya

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahaha hacım beni de heyecan içerisinde bıraktın neymiş adı bakalım heyecanla bekliyoruz :lolmuch:

ya valla cok güzel yapmıslar tutmamıs film ama insanın kımsesız sokakta yasayanlara yardım edesı gelıyo

Yukarı Alt