Advance

Yerinde olmak istemem :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Canova

Ahaha arkadaşın bize gösterip sınıfta kopmamıza neden olan video :D

Canova demiş ki:
Ahaha arkadaşın bize gösterip sınıfta kopmamıza neden olan video :D
aynen gözlerimden yaş gelmisti :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

tek bunu değil diğer konuşmalarınıda dinleyin belki birşeyler öğrenirsiniz

BayPipo demiş ki:
burda paylaş, ben dinlicem :wink1:

Privacy demiş ki:
BayPipo demiş ki:
burda paylaş, ben dinlicem :wink1:

http://www.youtube.com/watch?v=k6QE4sRNxos

hasan mezarcı kendini kemalist ve müslüman olarak tabir edenlerin kirli çamaşırlarını ortaya döktüğü için ceze evine alınmış ve orada türlü işkenceler görerek akli dengesini yitirmştir.(kemalistlerle hiç bi sorunum yok)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@BayPipo

Bu kadar gerizekalı yobaz bir adamın konusmalarını dinlemem. Paylastıgım videoyu izler isen Türk'lerin atası Atatürk degil Osmanlı'lardır diyor. Bizim atamız Osmanlı mı? Bizim soyumuz ne zamana dayanıyor ne Osmanlısı? Sadece bu konusmasından bile anlasılıyor ne bok oldugu. Daha bu ülkeyi binbir zorluklardan kurtardıgı icin, Türk milletinin belki de yok olacak durumdan ne refaha cıkardıgı icin bu soyismi aldıgını bilmeyip de adammıs gibi konusan adamı kâle almam. Konusmasının arasına da sokusturmus benim amacım Mustafa Kemal'i karalamak degildir diye. Yazık. 70 yıl gecmis diyor ölümünden hala konusuluyor diyor da neden Fatih Sultan Mehmet'ten bahsediyor o zaman?
Atatürk'ün izinden gidiyorum. Solcuyum, soyuma baglıyım ülkemi satmam ve dinime bütün bir insanım. Kıssadan hisse Kemalist ve Müslümanım. Döker misiniz benim de kirli camasırlarımı?

Wax Whine demiş ki:
@BayPipo

Bu kadar gerizekalı yobaz bir adamın konusmalarını dinlemem. Paylastıgım videoyu izler isen Türk'lerin atası Atatürk degil Osmanlı'lardır diyor. Bizim atamız Osmanlı mı? Bizim soyumuz ne zamana dayanıyor ne Osmanlısı? Sadece bu konusmasından bile anlasılıyor ne bok oldugu. Daha bu ülkeyi binbir zorluklardan kurtardıgı icin, Türk milletinin belki de yok olacak durumdan ne refaha cıkardıgı icin bu soyismi aldıgını bilmeyip de adammıs gibi konusan adamı kâle almam. Konusmasının arasına da sokusturmus benim amacım Mustafa Kemal'i karalamak degildir diye. Yazık. 70 yıl gecmis diyor ölümünden hala konusuluyor diyor da neden Fatih Sultan Mehmet'ten bahsediyor o zaman?
Atatürk'ün izinden gidiyorum. Solcuyum, soyuma baglıyım ülkemi satmam ve dinime bütün bir insanım. Kıssadan hisse Kemalist ve Müslümanım. Döker misiniz benim de kirli camasırlarımı?
MÜSLANMANSIN ELİNE ALIP BİR KERE KURAN-I KERİM OKUDUNMU ? ADAMIN SÖZÜNÜ ETTİĞİ ATATÜRKÜN ADINI KEMALİSTLERİN ADINI TAŞIYARAK ŞEREFSİZLİK YAPANLAR

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Merak etme Kur'an'ı da okudum İncil'i de. Bana bu sacma soruları gec söylediklerime bak.
Bu karalamaya calıstıgınız Atatürk senin ananın namusunu kurtardı. Hala gelip burada bagrınır cinsten mi konusuyorsun? Al yobaz dediginiz Ata'm burada:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben dedigim lafa dikkat ediyorum. Dedigin demedim dediginiz dedim. Hani Kemalist şerefsiz dinsizler olarak nitelendiriliyoruz ya; bizden farklı oldugunuz icin bundan bahsediyorum.

her insanın aynı olmadığı gibi bütün kemalistlerde aynı değil keşke bütün kemalistlerde atatürk gibi olsa

Yukarı Alt