İki sevgili bütün gün gezmişler tozmuşlar yorulmuşlar.En sonunda erkek, kızı evine bırakmaya karar vermiş geç olduğundan.Kız da kabul etmiş haliyle.Apartmanın önüne gelip vedalaşacakları sırada erkek, kızı kapının kenarındaki duvar ile arasına alıp kolunu da uzatmış ve hadi beni bir kere öp demiş.Kız kabul etmemiş şimdi olmaz deyip gitmek istemiş ama nafile.erkek ısrarcı olmuş kız pek oralı olmamış derken apartmanın kapısı açılmış ve kızın küçük kız kardeşi gözlerini ovuştururarak:
-abla babam öpecekse öpsün yoksa ben öpecem onu bi de çeksin şu elini diyafonun düğmesinden ! :mrgreen:

-----------------------------------------------------

Adamın biri bayağı günah işlemiş.Bir papaza günah çıkartmaya gitmiş. "Papaz efendi ben çok günah işledim. Mesela dün komşunun küçük kızı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim." "Allah affeder oğlum".. "Önceki gün de büyük kızı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim." "Allah affeder oğlum".. "Daha önceki gün de komşumun karısı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim." Tamam oğlum Allah affeder affeder de, sen yavaş yavaş gitsen. Hava da bozmaya başladı zaten.
------------------------------------------------------------------------

Evli bir kadın bir gün eski sevgilisiyle yatakta iken kocası gelmiş ve kadın sevgilisini dolaba saklamış.kadınında küçük bir oğlu varmış.dolaba girip oyuncak ayısıyla oynamayıda çok severmiş.dolaba girince adamı görmüş ve olayı çakmış biraz oynadıktan sonra
-amca benim bi oyuncak ayım var
-eee
-onu sana satacam
-napimlen ben oyuncağı?
-yoksa çıkar babama söylerim
-peki pek nekadar
-50 dolar
-yuh o kadar olurmu
-ben çıkıyom
-tamam tamam al şu 50 doları
(aradan 1-2 dakika geçer)
-amca oyuncak ayımı geri ver.
-niye benim bu aldım
-bak babama söylerim
-tamam tamam al.
-evet var napayım
-bunusatacam sana 100 dolar.
-olur mu öyle şey bak yavrum yeni aldım daha...
-babama söylerim
-tamam tamam.
diyaloglarıyla çacuk adamı sömürür ve bu paralarla bir bisiklet alır.annesi bu parayı nerden bulduğunu sorar.çocuk da yerden bulduğunu söyler.annesi bu yaptığın çok kötü bişey hemen git bisikleti sat parasını kiliseye ver ve günah çıkart der.çocuk çaresiz annesinin dediklerini yapmak üzere parayı alır ve kiliseye gider.günah işlediğini papaza söyler.başlar anlatmaya.
-papaz amca benim bir oyuncak ayım var
-S******** git laaaaaaaaaaannn :mrgreen:

Sniker demiş ki:
Evli bir kadın bir gün eski sevgilisiyle yatakta iken kocası gelmiş ve kadın sevgilisini dolaba saklamış.kadınında küçük bir oğlu varmış.dolaba girip oyuncak ayısıyla oynamayıda çok severmiş.dolaba girince adamı görmüş ve olayı çakmış biraz oynadıktan sonra
-eee
-onu sana satacam
-napimlen ben oyuncağı?
-yoksa çıkar babama söylerim
-peki pek nekadar
-50 dolar
-yuh o kadar olurmu
-ben çıkıyom
-tamam tamam al şu 50 doları
(aradan 1-2 dakika geçer)
-amca oyuncak ayımı geri ver.
-niye benim bu aldım
-bak babama söylerim
-tamam tamam al.
-evet var napayım
-bunusatacam sana 100 dolar.
-olur mu öyle şey bak yavrum yeni aldım daha...
-babama söylerim
-tamam tamam.
diyaloglarıyla çacuk adamı sömürür ve bu paralarla bir bisiklet alır.annesi bu parayı nerden bulduğunu sorar.çocuk da yerden bulduğunu söyler.annesi bu yaptığın çok kötü bişey hemen git bisikleti sat parasını kiliseye ver ve günah çıkart der.çocuk çaresiz annesinin dediklerini yapmak üzere parayı alır ve kiliseye gider.günah işlediğini papaza söyler.başlar anlatmaya.
-papaz amca benim bir oyuncak ayım var
-S******** git laaaaaaaaaaannn :mrgreen:

papaz amca benim bir oyuncak ayım var :sfff: :sfff:

Sniker demiş ki:
Adamın biri bayağı günah işlemiş.Bir papaza günah çıkartmaya gitmiş. "Papaz efendi ben çok günah işledim. Mesela dün komşunun küçük kızı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim." "Allah affeder oğlum".. "Önceki gün de büyük kızı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim." "Allah affeder oğlum".. "Daha önceki gün de komşumun karısı geldi. Yağmur yağdı şimşek çaktı ben bir günah işledim." Tamam oğlum Allah affeder affeder de, sen yavaş yavaş gitsen. Hava da bozmaya başladı zaten.
cok derin anlamlar içeriyo :D :headbang:

Yukarı Alt