excellent demiş ki:
------------------------------------------------------------------------------------------------

12 yaşında çocuk bir kadına tecavüz etmekten yargılanıyor. Tesadüf buya çocuğun avukatı da bir kadın. Kadın avukat mahkemede olayın imkansızlığını kanıtlamak için çocuğun pipisini çıkartıp mahkeme heyetine doğru sallıyor "sayın hakim bu kadarcık pipiyle tecavüz edilir mi hiç akıl var nizam var." O sırada çocuk avukatın kulağına eğilir. "Avukat hanım biraz daha sallarsanız davayı kaybedeceğiz !!"
muahahahahahshahshash buna koptum yaw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Temel ve Dursun bir gün ellerinde sazla Amerikaya giderler. Bayağı dolaştıktan sonra yorulurlar ve uyurlar. Sabah kalktıklarında etraflarında bir sürü kızılderili görürler, çok korkarlar.. Temel Dursun'a "Dur bunlar hayatta saz görmemiştir, bi saz çalayım da kaçsınlar" der. Temel'in sazı çalmasıyla kızılderililer hızla kaçarlar. Dursun "vaay sen bunları sadece bir sazla kaçırdın... o zaman buranın adı TEKSAZ olsun" der. Ertesi gün uyurlar; uyandıklarında gene karşılarında kızılderilileri görürler. Bu sefer Temel "dur başka bi yöntemim var" der ve güçlü bir sesle osurur. Ve adamlar kaçmaya başlarlar. Dursun da "mademki adamları osurup ta kaçırttın buranın adı LAZVEGAZ olsun" der. Ertesi gün dolaştıktan sonra tekrar uyurlar; sabah kalktıklarında etraflarında gene kızılderilileri görürler. Bu sefer Dursun "bi de ben saz çalayım de korkup kaçsınlar" der. Dursun sazı çalar ama kızılderililer korkmaz ve sazı Dursun'un ?ötüne sokarlar. Temel de "ehe...bu sazı senin ?ötüne soktular o zaman buranın adı ARKANSAZ olsun." der

Bir gün hamile bir kadın mağazada alışveriş yaparken, bir çatışma çıkar ve vurulur. Hemen hastaneye kaldırırlar. Doktor ameliyat sonrası kadına: "Hanımefendi hayati tehlikeyi atlattınız. Ancak iki kursunu çıkaramadık. Bunlardan biri doğacak olan kız çocuğunuza diğeri ise erkek çocuğunuza isabet etmiş. Şimdi çıkarırsak ölürler. Ancak üzülmeyin ileride bu kurşunları vücutlarından atarlar. Kadın doğum yapmış. Çocuklar sağlıklı. Aradan yıllar geçmiş. Kız çocuğu bir gün bahçede oynarken "Anne anne çabuk gel" diye bağırmış. Annesi telaş içinde "Ne oldu kızım?" diye kosmuş. "Bak anne vücudumdan bir demir parçası çıktı. Kadın sevinmiş: "Telaşlanma. Doktor amcan demişti. Bak kurşunu vücudundan attın. Bundan birkaç gün sonra bu kez erkek çocuk bağırmış. "Anne anne çabuk gel!" Kadın yine telaşla koşmuş: "Ne oldu oğlum?", "anne, mastürbasyon yaparken kediyi vurdum!"

Terzi ölmüş.Karısı dul kalmış. Onun bunun dedikodusundan, çapkın erkeklerin bakışından tak etmiş canına ve evlenmeğe karar vermiş. Bir demirci ustasının evlenme teklifini kabul etmiş ve evlenmişler. İlk gece demirci pazusunu şişirerek kadına dönmüş.
- Senin terzinde böyle pazu var mıydı?
- Kadın: Yoktu. Demirci yarım bükülerek göğüs kaslarını şişirerek kadına:
- Senin terzinde böyle kas var mıydı?
-Kadın: Yoktu. Demirci baldırlarını şişirerek
- Senin terzinde böyle güçlü kaslar var mıydı?
-Kadın: Yoktu Bu şekildeki güç gösterileri devam edip gidince kadın dayanamaz.
- Bana bak. Der.Benim terzide böyle şeyler yoktu ama şimdi o burada senin yerinde olsaydı bu sürede hem beni s..di, hem seni s..di. Üstüne de bir takım elbise dikerdi.

Köyün ağasının oğlu komşu köyün ağasının kızına sevdalanır. Oğlanın babası amcaları toparlanıp komşu ağanın kızını istemeye giderler. Karşılama faslından sonra pazarlık başlar. Kızın babası aç gözlü olduğu gibi kızı vermeye de pek niyeti yoktur. İşi yokuşa sürmeye başlar.. 5 inek, 1 boğa isterim.karşı taraf kızı almaya kararlıdır Veririz ağam... 100 baş da koyun isterim... Veririz ağam.. Dere boyundaki 5 tarlanızdan birini isterim... Veririz ağam.. Kızın babası iyice bastırır 6 metre altın kordon isterim... Oğlan tarafı birbirine bakar Onu da veririz ağam... Kızın babası kendince son darbeyi vurur Damatta 30 santimlik alet isterim... deyince Oğlanın babası, amcaları yerlerinde şöyle bir kımıldanıp birbirlerine bakıp kaş göz ederler. Oğlanın babası derin bir nefes alıp cevabi yapıştırır. KESTİRİRİZ BE AĞAM !

Beijo

Bilgiliyim
auheauhe "mastürbasyon yaparken kediyi vurdum" ve " kestiririz ağam" a koptum :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
bunlardan benden olsun tmmen bildiklerim. çalıntı deil

Bir gün adamın teki çölde devesiyle gidiyormuş. Gitmiş Gitmiş ve Azgınlıktan deveye göz dikmiş. Atlamış deveden sonra tam .ikcek ki deve 2 adım gidiyomuş. Böyle bi döngünün ardından karşıdan 3 Tane bakirenin geldiğini görmüş. Bakireler susuzluktan ölmek üzereymiş. Adamda suyu verdikten sonra bakireler Ne istersen yaparız demiş.. Adamda Şu deveyi tutunda bi .ikim artık... :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
3 Tane deli Tımarhaneden kaçmaya karar verir. Oturup Plan kurmaya başlarlar ve Dahiane bi plan kurmak çabasına girerler... En sonunda "Duvar yüksekse altından çukur açarız, alçaksa üstünden atlarız." planında Karar kılarlar ve Gece olur. Deliler Fenerlerini alıp Kapıdan çıkarlar. Baya yürüdkten sonra Bakarlar Duvar yok ve Plan suya düştü deyip geri dönerler...

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bir Askeriyede Komutanın teki Askerleri içtimaya Toplayıp Küfrü Basar. Sizin ananızı, babanızı, nenenizi, ninenizi, dedenizi hepsini .ikim. Varmı benden ii küfreden? der. ilk kimse bişey Diyemez. 2. kere Sizin ananızı, babanızı, nenenizi, ninenizi, dedenizi hepsini .ikim. Varmı benden ii küfreden? der. Bu sefer Askerlerden biri dayanamayıp BEN komutanım! der. Başla bakayım!

Senin ananı, babanı, neneni, nineni, dedeni, gelmişini, geçmişini, ölünü, dirini, geleceğini, gideceğini......... hepsini bi torbaya doldurim.
komutan: eeeee
asker: teker teker çıkartıp g*tünü s*kim..

SonSAHNE

Bilgiliyim
Adamın teki Çeşme başında Millete Hava atmak için kaçan bir Öküz ü Yakalamaya çalışır. Sonra Öküz hızlı gelerek adamın göğsüne boynuzlarını yapıştırır. Adam milletin önünde rezil olmamak için PFF! üstüm kirlendi Yaa. der ve gitmeye başlar. ilk köşeyi döndükten sonra adam: A.q öküzü kaburkalarımı kırdıı..

A

Anonymous

Guest
Varya tek tek Hepsını okudum boyle adam gıbı paylasım yapıonuzya hll :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bunu ark. larınızı keklemek amacıyla kullanabilirsiniz :lol: çok yaparım çok eğlenceli :lol: x1 x2 yazdığım yerlere siz kendi ark larınızı koyun ve yanlarında söyleyin xD

Birgün Ben x1 ve x2 Tatil e gittik. Denizi gören x1 hemen denize gitti ve benle x2 alışverişe çıktık. Alışveriş te kime gittiysek hep toplar gibi konuştu.. örneğin
Manava gittik;
B: 2 kilo elma verirmisin?
M: Tamam Şekeriiim!

şaşırmıştık. adamda hiç öye bi tip Yoktu.. sonra kasaba gittik.
B:2 kilo et alabilirmiyiz?
K: Tabi Şekeriiiim! der ve biz hayretlere düşeriz..
Sonunda bi kahveye gittik ve orda S.A dedik. Herkes A.S şekeriiim dedi. Kahvenin çaycısı A.S ağalar dedi bi tek!
Gittik ona sorduk abi bunlar neden böyle konuşuo bu köy hep Böylemi?
karşılığında şu cevabı aldık: Ya denizde Bi Balina Var kimi s*kse şekerrim dio. Bizim aklımıza x1 geldi o sırada. hemen denize Koştuk. Gittik ve x1 yüzüyodu.
B: x1 çık o denizden balina milleti s*kiyomuş. Yoksa senidemi S*kti?
X1: Hayır Şekeriiim! :lolmuch: :lolmuch:

bnden bu kadar arkası yarın :lolmuch:

Köyün ağasının oğlu komşu köyün ağasının kızına sevdalanır. Oğlanın babası amcaları toparlanıp komşu ağanın kızını istemeye giderler. Karşılama faslından sonra pazarlık başlar. Kızın babası aç gözlü olduğu gibi kızı vermeye de pek niyeti yoktur. İşi yokuşa sürmeye başlar.. 5 inek, 1 boğa isterim.karşı taraf kızı almaya kararlıdır Veririz ağam... 100 baş da koyun isterim... Veririz ağam.. Dere boyundaki 5 tarlanızdan birini isterim... Veririz ağam.. Kızın babası iyice bastırır 6 metre altın kordon isterim... Oğlan tarafı birbirine bakar Onu da veririz ağam... Kızın babası kendince son darbeyi vurur Damatta 30 santimlik alet isterim... deyince Oğlanın babası, amcaları yerlerinde şöyle bir kımıldanıp birbirlerine bakıp kaş göz ederler. Oğlanın babası derin bir nefes alıp cevabi yapıştırır. KESTİRİRİZ BE AĞAM !

Adamın biri iş müracaatına gitmiş. Bir grubun önünde görüşmeye almışlar. "Şimdi sana bazı sorularımız olacak bakalım bilebilecek misin?" demişler; adam da "sorun" demiş. "Yolcu taşır, karayolunda gider, şoför kullanır bil bakalım bu nedir?" Adam düşünmüş ve "yolcu otobüsü" demiş. "Tamam doğru ama hangi marka, Mercedes var, Mitsubishi var di mi? Bilemedin ama sana bir şans daha vereceğiz" demişler. "Söyle bakalım havada yolcu taşır, pilot kullanır bu nedir?" Adam hemen cevaplamış "yolcu uçağı"; "Tamam ama" demişler "Boeing var, Airbus var di mi hangisi?" Bunu da bilemedin deyip iş görüşmesini bitirip adamı gönderirlerken, adam dönmüş demiş ki "Bir soru da ben sorabilir miyim?" "Tabi buyur sor bu en doğal hakkın" demişler. "Kadınların iki bacağı arasında bulunur, üremeye yarar nedir bu?" demiş. Hemen herkes o malum kelimeyi söylemiş; adam "tamam bildiniz ama ananınki var ebeninki var di mi hangisi?..." :lolmuch: :lolmuch:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kizilay civarinda vitrinlere bakarken gusel bi bayan, ki
fistik gibi denebilir. Mini etegiyle, mini mini yanima geldi, o da
vitrine bakiyo.
E tabi biz de goz ucuyla suzduk. O sira vatanin degerli abilerinden biri bakmayi fazla abartmis olacak ki;
bayan,
"Ne bakiyosun okuzun trene baktigi gibi?" diye bagirdi.
Hazir cevap abi sakadanak yerlestirdi cevabi:
"Trene onden mi yoksa arkadan mi binsem diye bakiyorum."

:lol: Razz

Yukarı Alt