dostumm
samsung
çok estetik telefonlar çıkarıyo bende aldanıp sgh840 aldım ama memnun deilim şarz sorunu var sürgü çabuk deforme olup oynu pişman oldum çünkü 10 gün sonra n70ler ucuzladı genede sen bilirsin

Walla telefon alıcaksan önereceğim tek marka bana eskiden itici gelen "Sony Ericsson" olur. Eskiden çok kötü gözle bakardım Ericsson'a. Ama şu anda çok memnunum hem kalite olarak hem kullanılabilirlik olarak. Bende z550i 5 aydır fln kullanıyorum çok memnunum ve telefonda müzik dinlemeyi seviyorsan tek önereceğim marka diyebilirim....

En az Nokia kadar kullanışlı ve güzel. Ama karar senin. He şunuda söyleyeyim Samsungun krallığı SL500 den sonra bitti. İlk ve sonu yaptı ve sahneyi kapattı.

Bu arada Fight For Kisses dehşet bişey :lol: Trailerını izledim şu anda oyunu download ediyorum %18'de böle bir güzelliği bizlere sunduğun için teşekkür ederim :mrgreen: extraokk

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
tesekkür ederim telefon önerileriniz için =) k750 var zaten ama 2 hattım var 2. tel olarak alıyorum bu telefonu da ne bilim 3g var görünüşü estetik falan die u700 ü düşünmüştüm ama bakalım hayrlısı =)

Ronin oyununu indirdikten sonra bi bilgilendirirsen bizi çok iyi olur :lol:

Yukarı Alt