Bunu bende gördümde pek inandırıcı gelmiyor.Ben hayatımda hiç fifa oynamadım ve ne zaman bi ps yada int cafeye gitsem pes oynanır

Xperyon

Bilgiliyim
Zippy demiş ki:
Bunu bende gördümde pek inandırıcı gelmiyor.Ben hayatımda hiç fifa oynamadım ve ne zaman bi ps yada int cafeye gitsem pes oynanır
Hacı pes bizim ülkede çok oynanıyor lakin ben fifa severlerdenim neden dersen pesde güç oranları çok dengesiz bana göre fifada ise tamamen oynanışa bakıyor ve daha gerçekci tabiki benim fikrim ve çoğu kişinin fikri bu olcakki ilk gün 350binden fazla sattı :P

Pes'i ne kadar kötü yaparlarsa yapsınlar yine kafelerde en fazla oynanan oyun pes olacak :D Bence fotoğraf eski ve pes daha önce piyasaya sürüldüğü için o arada bi zamanda çekilip daha sonra yayılmıştır :D

PES çok iyi olmuş . Özellikle kalecileri sonunda adam akıllı yapmayı başarmışlar son derecede zevkli olmuş . FIFA yı henüz oynama şansı bulamadım ama 12 deki aptal saptal hatalar duruyorsa PES varken yüzüne bile bakmam.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fifa 2002'den sonra pes oynamaya başladım.Sanırım Pes 3'ten beri pes oynuyorum ama Fifa 13'e baktım geçenlerde ve adamlar hakikaten mükemmel yapmışlar.Futbolcuların yapay zekası üst seviyede.Futbolcular saha içerisinde çakılı kalmıyorlar pes'te ki gibi.Sürekli bir hareket halindeler neredeyse gerçek maç deneyimi yaşatıyor.Pes 12 ile 13'de tamamen aynı oyun olunca fifa'ya geçtim bende. Pes oyuncusuysanız deneyin derim.

Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
Fifa 2002'den sonra pes oynamaya başladım.Sanırım Pes 3'ten beri pes oynuyorum ama Fifa 13'e baktım geçenlerde ve adamlar hakikaten mükemmel yapmışlar.Futbolcuların yapay zekası üst seviyede.Futbolcular saha içerisinde çakılı kalmıyorlar pes'te ki gibi.Sürekli bir hareket halindeler neredeyse gerçek maç deneyimi yaşatıyor.Pes 12 ile 13'de tamamen aynı oyun olunca fifa'ya geçtim bende. Pes oyuncusuysanız deneyin derim.
Özellikle şu bölüm

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
Bana cok farkli geldi. - ozellik olarak cok rahat calim atabiliyorsun analog ile oynayan biri bunu fark etmistir. + olarak ise paslar zorlasmis ve pas atarken top kaybi riskiniz artmis.
Bu arada umarim Fifa 12deki gibi 13te de buglar cikmaz.

Mopneet

2013 hakkında yorum yapmayacağım ama 2012 dahil bugüne kadar çıkan bütün PES ve FIFA'ları karşılaştırırsak PES kim ya..?

Yukarı Alt