1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

FIFA MANAGER 2011


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  FIFA MANAGER 2011

  [​IMG]

  Serinin 10.oyunu olan Fifa Manager 2011 geniş çaplı değişikliklerle ve tamamen yeni özelliklerle yayınlanıyor.Yüzlerce yeni özellik oyunun temel alanlarına özel bir çalışma ile yapılmıştır.Geçen yıl oyun internet üzerinden 8 oyuncunun birbiriyle oynayabilmesini sağlayan ayrı bir Online Mod ile sunulmuştu.

  Menajerler hala kulübün yönetimindeki tüm kontrole sahip.Oyunda takımınızın dizilimden,taktik ve antrenmanlarından bunların yanı sıra doğru oyuncuları transfer etmekten,stadyum ve kulüp tesislerinin geliştirilmesinden sorumlusunuz.Fifa 3D motorunda özel düzenlemeler,13.000'den fazla orijinal oyuncu resmi,oyuncu yönetimi modu,milli takım menajeri modu,CaC(Bir Klüp Yarat) modu ve maç tahmin aracı diğer bazı özellikler...

  Genel Özellikler
  Dizilim ve Taktikler
  Fifa Manager 2011'de taktik bölümü tamamen yenilendi ve artık daha karmaşık seçenekler sunuyor.Her bir oyuncunun defansif ve ofansif durumlarda alacağı pozisyon direk saha üzerinden ayarlanabilecek.


  Menajerler artık kornerlerde ve ileri çıkışlarda farklı varyasyonlar arasından seçim yapabilecek.Önceden hazırlanmış taktik çeşitleri ve dizilimleri kaydedebilir ve maçtan önce tek bir tıklama ile kolayca seçebilirsiniz.Yeni dizilim asistanı sakat veya cezalı oyuncu olması durumunda menajeri sürekli olarak uğraştırmadan,menajerin dizilimine en uygun ayarı yapmayı garanti ediyor.Yeni Taktik Sihirbazı oyuna yeni başlayanlar için hayatı gerçekten kolaylaştırıyor.Sihirbaz öncelikle tüm taktiksel seçenekleri deneyerek detaylarını açıklar ve menajer adım adım kararını verebilir.


  Yeni Derecelendirme,Yetenek ve Moral Sistemi
  Fifa Manager 2011 yaklaşık 40.000 oyuncuda yeni derecelendirme sistemini kullanacak ve böylece oyuncular arası farklılıklar daha açık bir şekilde görülebilecek.


  Tüm oyuncular her mevki için bir level alacak ve pozisyonlar arası yetenek farklılıkları daha gerçekçi olacak.Oyuncular yeni pozisyonlar kazanmada daha esnek olacak ve tecrübe daha önemli hale gelecek.Oyun ayrıca menajerin,özellikle güçlü takımların oyuncular arası rekabet ortamında tüm takımın moralini yüksek seviyede tutmasını gerektirecek yeni bir moral sistemi de içeriyor.

  Transfer Market
  Bir çok oyun hayranı için yaz transfer sezonu güncel sezondan daha heyecanlı olacak.Bu dönemin gerçekçi uygulamaları,menajerler için en stresli anları yaşatacak olması bu yılın Fifa Managerinin başka bir odak noktası,yeni özelliği.Tüm futbol menajerlik oyunları bu konuda gerçek menajerlerin karşılaştıkları zorlukları oyundaki menajerlerle de yüzleştirmelidir.


  Artık oyuncular ve menajerleri sizden daha iyi görüşmeler bekleyecekler ve tüm takımlar daha zekice davranacak,gerçek hayattan bildiğimiz tüm taktikleri kullanacaklar.Örneğin; diğer kulüpler sadece rekabet için oyunculara teklif yapacaklar.(Fiyat yükseltmek gibi)Küçük kulüplerde yaşam daha da zor olacak ve eğer sadece 1 yıllık kontratınız kaldıysa onlar son yılınız için sık sık para ya da mutsuz bir oyuncu arasında tercih yapacak.Artık kulüplerin uzun vadeli hedefleri olacak ve bir sezon hedefledikleri gibi gitmezse derhal müdahale edecekler.

  Yetersiz oyuncular hakkındaki haberler,transfer ve kontrat uzatma hakkındaki söylentiler veya olağan dedikodularla birlikte medya baskısı menajerlerin karşılaşacağı temel sıkıntıdır.Sözleşme imzaladığınız söylentilerinden itibaren tüm gazete manşetleri ve makaleleri bir arşivde bulunacak.

  Ancak menajerler doğal olarak medyayı kendilerine bir avantaj haline getirebilirler.Menajer,favori oyuncularıyla görüşmelerin başında onları överek veya -sonradan kendi kulübüne almak için-kulüpleriyle olan sözleşmelerini uzatmamalarını öğütleyerek medyayı karıştırabilir.Gerçekteki gibi,eğer menajer öncelikle yeni transferlerle ilgilenirse başarılı olabilir.

  Sadece Futbol
  Fifa Manager kulüp yönetiminin her alanında kontrol imkanı sunabilmesiyle biliniyor.Bu yıl kullanıcılara sadece transferler ve takım üzerinde yoğunlaşmasını sağlayacak yeni bir mod geliyor.


  Yeni özellikler oyunu daha erişilebilir hale getiriyor.Yeni Arama özelliğiyle kulüpleri,oyuncuları ve lig verilerini çok daha hızlı bulabileceksiniz ve yeni "Link Aracı" ile oyunda sık kullanılan bölümlere hızlıca geçebilirsiniz.

  Ayrı Dünya Kupası Modu
  Bu mod ile direk ana menüden 2010 FIFA Dünya Kupası Güney Afrika'yı tekrar oynamanız mümkün.Menajerlerin detayları sevip sevmemesine ve başarılarına göre 2 ile 20 dakika arasında tamamlanabilen hızlı bir oyun modudur.

  Oyunculardan Gelen İstekler
  Fifa Manager 2011 topluluktan(oyunculardan) gelen bir dizi istekle geliştirilmiş olarak geliyor.Örneğin yerel maçlar için özel sunum,yeni kupa eşleşmeleri,tüm "Kulüp Bulma" liglerindeki takımları seçebilme imkanı,transfer market kapanmadan önceki son 24 saatte daha fazla transfer,Canlı Yayında binlerce yeni yazı satırı,yeni FIFA oyuncu yüzleri,genç oyuncularla kontrat görüşmeleri ve oyunun tüm alanlarında pratikte bir çok geliştirme.


  Yeni maç öncesi görüntüler,stadyum ve şehir resimleri üzerinde,menajere sonraki rakip,diğer önemli maçlar ve önceki sonuçlar hakkında ekstra bilgiler veriyor.

  Geliştirilmiş Online Mod
  Fifa Manager 2011 ayrıca geçen yıl başarılı bir şekilde sunulan Online Mod'un geliştirilmiş halini içeriyor.Diğer yenilikler arasında olayların akışına göre kart gösterme sistemi,maç içinde daha çok direkt etkiye izin veriyor.


  Diğer bir yenilik genç oyuncular için tasarlanıyor.Yeni açık arttırma tipiyle menajerler ekstra primleri alabilmek için sponsorların düzenli hedeflerine ulaşmaya çalışacak.

  Çıkış Tarihi : 28 Ekim 2010

   
 2. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  wuuuw online mod da turnuvalar hazırlarız heyecanlandım şimdi. :twisted:
   
 3. Aristotales

  Aristotales rank8

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.240
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  --
  En sevdiğim oyun Türü Managerlik oyunları ama 2009-2010 modelleriyle idare ediyoruz Pc yüzünden .