1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

FIFA 15 Yeni Nesil Kaleciler


 1. Ufck

  Ufck Nemesis

  Kayıt:
  22 Eylül 2010
  Mesajlar:
  3.841
  Beğenilen Mesajlar:
  24
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya

  Zeka Küpü Kaleciler

  FIFA 15 kalecileri tamamen yenilendi. 50 üzerinde yeni kurtarış animasyonu, geliştirilmiş yapay zeka ve gerçekçi karakter modellemeleriyle bu sene kaleciler göz dolduracak.

  Yeni Nesil Kaleciler
  FIFA 15 ile yeni nesil kaleciler tabiri caizse çok uyanık. Oyunu ve pozisyonları sürekli okuyan, daha akıcı hareketlere sahip ve gerçek hayattaki kaleciler gibi düşünen bir yapıda olacaklar.

  Gelişmiş Reaksiyonlar
  Kaleciler artık oyunu okuyup ona göre reaksiyon gösterecekler. Pozisyonları süzüp son anda elleri veya ayakları ile müthiş hamleler yapabilecekler. FIFA 15'de kaleciler kurtarılması zor şutlarda daha gerçekçi hareket edecek. Eski serilerde zor şutlarda kaleci topa dokunduğu anda topu alıyordu ama artık sert ve zor şutlarda kaleciden dönen topları sık sık göreceğiz.

  Daha iyi Karar Verme
  Özellikle birebir pozisyonlarda ve köşe atışlarında kaleciler çok daha iyi karar verecek. Köşe atışlarını, ortaları veya ceza sahasına doğru atılan taçları çok daha iyi takip edecekler. FIFA 15 ile kaleciler, ceza sahasına daha iyi hakim olacaklar

  Yeni Gol Yolları
  Kalecilerin bu kadar hareketli olmaları, rakibin forvetleri için de yeni gol yolları demek. Rakibiniz kalecilerin hareketlerini izleyecek ve kalecilerin açıklarını yakalayıp ona göre şutlar atabilecek.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]