Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Official Website ; http://www.yasisland.ae/FerrariWorld_en_gb.html

Official Video ;

Diğer resimler için ; http://www.modifiyem.com/foto-galeri/ferrari-eglence-parki-abu-dhabi-1222-n1.htm

Ferrari dünyanın en hızlı ve en büyük uzay gemisi gibi tema parkını Abu Dabi’de inşaa edecek. Bu devasa parkın tasarımını görenler dehşete kapılıyor.

Ferrari yine bir çılgınca proje peşinde. Ferrari Abu Dhabi de uzay gemisi görünümünde 2500 hektarlık alana kuracağı park alnı ile gözde bir alan oluşturmayı planlıyor. Abu Dhabi de oluşturulacak olan bu park dünyanın en büyük kapalı tema parkı olacak gözüyle bakılıyor. İlginç tasarımı ve içinde barındıracağı bir çok aktivite ile büyük ilgi toplayacak gibi gözüken Ferrari Abu Dhabi uzay parkı Ferrari Grand Prix’i nide içinde barındıracak.

Devamı: http://www.selcukoksuz.com/word/ferrari-abu-dhabi-park-projesi/207/#ixzz0cERT2t0V
Under Creative Commons License: Attribution

extraloob demiş ki:
adamlar aşmışlar resmen mimari seven birisi olarak ve 94-06 sezonuna kadar %95 yarışları izlemiiş ve bir ferrari fan olarak bu haberi görünce sevincimi sizlerle paylaşmak istedim takdir sizlerindir

Son düzenleme:

Prada

Budur ya... bunları gördükçe 2000 li yıllarda yaşadığımızın farkına variyorum.. Yıl 2010 oldu hala gokyuzunde ne bir UFO ne bir uzay gemisi :P

GreenPearL

Bilgiliyim
Prada demiş ki:
Budur ya... bunları gördükçe 2000 li yıllarda yaşadığımızın farkına variyorum.. Yıl 2010 oldu hala gokyuzunde ne bir UFO ne bir uzay gemisi :P
Nede bi uçan araba anca bunlar colayla çalışan cep telefonu icat ederler 8) :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu abu dabi ferrari parkının üzerinde harbiden uçan arablar olsa manyka olurdu bromance halen yerdeyiz havaya çıkamadık biz ülke olarak 5000 yıl sonra bile zor da abu dabi falan 100 yıla kotarırlar işi.

GreenPearL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
bu abu dabi ferrari parkının üzerinde harbiden uçan arablar olsa manyka olurdu bromance halen yerdeyiz havaya çıkamadık biz ülke olarak 5000 yıl sonra bile zor da abu dabi falan 100 yıla kotarırlar işi.
OKan abi biz sonradan geliyoruz bknz: AB Birliği ülkeler ta ne zamandır girmiş hala uğraşıyoruz.

GreenPearL

Bilgiliyim
Beyler herkes bunu normal görebilir fakat adamların uzay gemisi yapmadığını nerden biliyoruz.? Veya gizli bir yerinde nükleer bombaların olmadığını :curtain: :popcorn:

GreenPearL demiş ki:
Beyler herkes bunu normal görebilir fakat adamların uzay gemisi yapmadığını nerden biliyoruz.? Veya gizli bir yerinde nükleer bombaların olmadığını :curtain: :popcorn:
Daha fazla film izlememelisin ^^

GreenPearL

Bilgiliyim
Brown demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Film Değil bu türkiyenin gerçekleri Bknz: Big Bang [ Büyük Patlama ] Neymiş efendim dünyanın nasıl oluştuğunu öğrenceklermiş [ tabi bizim bildiğimiz kadarıyla ] nerden biliyoruz orda başka deneyler yapmadıklarını gidip gördük mü hayır.Kulaktan duyma haberlerle yaşıyoruz.

GreenPearL demiş ki:
Brown demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Film Değil bu türkiyenin gerçekleri Bknz: Big Bang [ Büyük Patlama ] Neymiş efendim dünyanın nasıl oluştuğunu öğrenceklermiş [ tabi bizim bildiğimiz kadarıyla ] nerden biliyoruz orda başka deneyler yapmadıklarını gidip gördük mü hayır.Kulaktan duyma haberlerle yaşıyoruz.
8O
Haklısın.Yarın ilk iş gidicem onlara bakıcam :twisted:
:mrgreen:

10 numara olur heralde

GreenPearL

Bilgiliyim
@Brown
Ben burda dalga geçilcek bişey gördüm.Bunlar dünyanın gerçekleri unutmaki şuan bile adamlar neler planlıyolar.Bunu kimse bilemez ALLAH'TAN Başka 8) :lol:

GreenPearL demiş ki:
@Brown
Ben burda dalga geçilcek bişey gördüm.Bunlar dünyanın gerçekleri unutmaki şuan bile adamlar neler planlıyolar.Bunu kimse bilemez ALLAH'TAN Başka 8) :lol:
Tamam yaw ^^
İnanmıyorum demedimki , inanıyorum olabilir .

Resmî sitede yayınlamış herifler. Millet hâlâ bunun gerçekten proje plânı olup olmadığını tartışıyor genel forumlarda.

GreenPearL

Bilgiliyim
Mike Shinoda demiş ki:
Resmî sitede yayınlamış herifler. Millet hâlâ bunun gerçekten proje plânı olup olmadığını tartışıyor genel forumlarda.
bro , biz biliyoruz gerçek olduğunu fakat sadece uzay gemisine benzediği için tartışıyoruz.

Yukarı Alt