Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Milan'lı sambacının 20 milyon euro'yu bulan maliyeti, forma-kombine satışından büyük ölçüde karşılanacak.

Carlos devrede
Bu yıl yaşanan hayal kırıklıklarını telafi etmek isteyen başkan Aziz Yıldırım, Ronaldinho için düğmeye bastı. Hafta sonunda yeniden seçilmeyi uman Yıldırım'ın, "Maliyeti 20 milyon euro'yu buluyor. Bunun büyük bölümünü forma ve kombine satışlarından karşılarız" dediği öğrenildi. Yıldırım, Milan'da mutlu olmayan sambacı için
Carlos'u devreye soktu.

200 bin forma
İtalyan ekibinin başarısızlık yanında yıllık maliyeti yüksek olduğu için Ronaldinho ile yollarını ayırmak istemesi F.Bahçe'nin işini kolaylaştırıyor. Alman basını da F.Bahçe'nin 29 yaşındaki Brezilyalı yıldızı almak için yoğun çaba harcadığını yazıyor. Yönetim 200 bin civarında Ronaldinho forması satmayı, kombinelerde de 40 binlere ulaşmayı hedefliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gündeme çok geldi kesin ilgileniyoruz ama alamayacağız gibi gözüküyor 29 yaş erken 32de ancak gelir bize, lakin onu isteyen dünya kulüpleri yoksa koşa koşa gelir hoş brezilyalıları tanırım paraya herkesten fazla taparlar çok para verene gider ki şu anda oto boka para veren bir m.city rüzgarıyla karşı karşıyayız zannımca onlar alırlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bazı futbolcular vardır bir takımı tek başına şampiyon yapabilirler ronaldinho da bunlardan birisidir kuzum ^^

Yukarı Alt