- Resim Silinmiş.
Fener'in Rakipleri Belli Oluyor
2008/2009 sezonunda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu. Fenerbahçe'nin rakipleri İngiltere'den Arsenal, Portekiz'den Porto ve Ukrayna'dan Dinamo Kiev oldu.

A GRUBU: Chelsea (İngiltere), Roma (İtalya), Bordeaux (Fransa), Cluj (Romanya)

B GRUBU: Inter (İtalya), Werder Bremen (Almanya), Panathinaikos (Yunanistan), Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi)

C GRUBU:
Barcelona (İspanya), Sporting Lisbon (Portekiz), Basel (İsviçre), Shakhtar Donetks (Ukrayna)

D GRUBU: Liverpool (İngiltere), PSV Eindhoven (Hollanda), Marsilya (Fransa), Atletico Madrid (İspanya)

E GRUBU: Manchester United (İngiltere), Villarreal (İspanya), Celtic (İskoçya), Aalborg (Danimarka)

F GRUBU: Lyon (Fransa), Bayern Münih (Almanya), Steaua Bükreş (Romanya), Fiorentina (İtalya)

G GRUBU: Arsenal (İngiltere), Porto (Portekiz), FENERBAHÇE (TÜRKİYE), Dinamo Kiev (Ukrayna)

H GRUBU: Real Madrid (İspanya), Juventus (İtalya), Zenit (Rusya), BATE Borisov (Belarus)

2007/2008 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden futbolcular arasından seçilen isimlere 'en iyiler' ödülleri verildi.

En İyi Kaleci: Petr Cech (Chelsea)

En İyi Defans: John Terry (Chelsea)

En İyi Orta Saha:
Frank Lampard (Chelsea)

En İyi Forvet:
Cristiano Ronaldo (Manchester United)

Kaynak:Hürriyet

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lanet olsun :P

Arsenal
Porto
Fenerbahçe
D.Kiev

güzel taraftar gelir stata birde maç kazanırsak bu grupta karizma tavan yapar.

keşke
F GRUBU: Lyon (Fransa), Bayern Münih (Almanya), Steaua Bükreş (Romanya), Fiorentina (İtalya)

buraya düşseymişsiniz.bayernle yer değişeymiştiniz :D

carwen

Bilgiliyim
fatihy93 demiş ki:
keşke

buraya düşseymişsiniz.bayernle yer değişeymiştiniz :D
O zamanda pek bir heyecanı kalmazdı. :P

Zor grup,Arsenal'ı yenmemiz zor.Porto'yu burda yener,orda ya yenilir yada berabere kalırız.Kiev çerez olmalı bi süpriz yapmazlarsa,eski formlarında değiller.Son maç ordaymış galiba,oraya galibiyet alırsak çıkarız durumunda gitmemiz lazım.Su adı sanı bilinmeyen ''Josico'' mudur nedir ondan daha iyi birini alsak tam olurdu.İlk Joaqiun diye duydum bu adama TV'de dedim coştuk eski Betisli Joaquin geliyo,morardık sonra.

en fazla kievi yenebilir fenerin isi bu yıl cok zor ^^ ee tabi bi de bizim aslancigi dusunmek lazim daha stau bukresı yenemeyen takım uefa da napar hıc bılmıyorum bızı uzuyo cimbom :cry:

ScREaM oF HaTE demiş ki:
en fazla kievi yenebilir fenerin isi bu yıl cok zor ^^ ee tabi bi de bizim aslancigi dusunmek lazim daha stau bukresı yenemeyen takım uefa da napar hıc bılmıyorum bızı uzuyo cimbom :cry:

kiev'imi :D beşiktaşla kariştirma feneri en az çeyrek final diyorum sana guizanında maşallahi var adamların oyunu cok ii bozuo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kiev'i yenersek bir de üzerine arsenali yenersek banko çıkarız bu gruptan çünki herkes puan alacak.

StarkDrache

Bilgiliyim
blade408 demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:

kiev'imi :D beşiktaşla kariştirma feneri en az çeyrek final diyorum sana guizanında maşallahi var adamların oyunu cok ii bozuo
Avrupada Bari Türk Takımlarıyla Alay Etmekten Vaz Geçipte Destek Olsak? Denemesi Bedava Ve Kolay. Beşiktaş Yenildimmi Türkiyenin Adıda Geçiyor , FB Yendimmi Türkler Galip Geldi Gibisinden Başlklar Atılıyor. Türkiye İçindeki Maçlarda Tamam Ama Avrupada Bari Bir Birimizi Yemeyelim Sonuna Kadar Destek Çıkalım :muck:

EFendi demiş ki:
3. yada 4. olur bu futbolla geçen seneki fener olsa kesin çıkar derdim
Tümer,deivid,wederson,emre,selçuk,burak,edu hiç yokken;semihte iğneyle oynarken bizim Partizanı yendiğimizi görmedin sen galiba.

RedeFine demiş ki:
blade408 demiş ki:
Guiza şu an fenerde top mu oynuyor?
Yok Guiza Fenerde sucu ^^

İyi top oynama manasında dediysen en azından hırslı birşeyler yapmaya çalışıyor.Reklam panolarına daldı partizan maçında.

Yukarı Alt