1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Fener'de kimler gönderilecek?


 1. BaSoryong

  BaSoryong Buralıyım

  Kayıt:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.183
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrençi :)
  - Resim Silinmiş.

  Başkan'ın “Dünya çapında 3 yıldız alacağım” açıklaması, gözleri yabancılara çevirdi.

  Aziz Yıldırım'ın, “Dünya çapında 3 yıldız alacağım” açıklaması, gözleri yabancılara çevirirken, gönderilmesi düşünülen ilk isimlerin Deivid ve Güiza olduğu ileri sürüldü.

  Bir yandan “Bu kadro yüzde 60 kapasiteye çıktığında önünde kimse duramaz. İyi motive olursa, Avrupa’da da iş yapar” sözleriyle takımdaki oyuncularına güvendiğini açıklarken, diğer yandan, “Sezon sonunda kimsenin tahmin edemeyeceği, düşünemeyeceği dünya yıldızlarını transfer edeceğiz” diyen Başkan Aziz Yıldırım’ın sözleriyle camia şimdiden büyük bir beklentiye girdi. Herkes, bu dünya yıldızlarının kim olacağı konusunda fikir yürütmeye başladı. Madalyonun arka yüzünde ise, bu yıldızlar alınırken, kimlerin gönderileceğiydi. Şu anda 7 yabancısı bulunan Fenerbahçe’nin, 3 dünya yıldızı transfer etmesi durumunda, kadrodaki iki oyuncusunu göndermesi gerekiyor. Savunmanın belkemiği Lugano ve Bilica’nın yerleri garanti. Yeni transferler Andre Santos ve Cristian, beklenenden de iyi çıktı ve göze girdi. Real Madrid, Juventus gibi devlerin transfer listesine giren Santos’un, çok iyi bir teklif alınırsa, satılması söz konusu.


  BİR İHTİMAL DAHA VAR

  Bu durumda kontenjan bir kişi daha boşalacak. Yöneticiler, attığı ve attırdığı gollerle Fenerbahçe tarihine adını altın harflerle yazdıran Kaptan Alex’i bırakın göndermeyi, daha yıllarca oynatmayı düşünüyor. Geriye iki isim kalıyor; Güiza ve Deivid. Avusturya kampında fibula kemiğini kırdıktan sonra bir türlü eski formuna kavuşamayan Brezilyalı ve ikinci senesinde yaşadığı Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini her fırsatta dile getiren Güiza, şu anda topun ağzındaki isimler. Onları kurtaracak tek şey ise, Başkan Aziz Yıldırım’ın yıllardır uğraş verdiği, “sınırsız yabancı” hakkının Futbol Federasyonu tarafından yeni sezonda kabul edilmesi.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017