1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Fenercell


 1. V.I.P

  V.I.P Buralıyım

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.563
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  FB
  [​IMG]

  Türkiye’de bir ilke imza atan Fenerbahçe Spor Kulübü Fenercell markasıyla, 23 Şubat 2009 tarihinde faaliyete başlamıştır.

  Fenerbahçe Spor Kulübü’nün GSM hizmeti Fenercell projesi, rekabetin sınırlı olduğu Türkiye mobil pazarına yeni bir açılım getirmekte ve öncü rol üstlenmektedir. Bir GSM operatörü ve bir spor kulübü işbirliği ile mobil dünya yeni bir platforma taşınmaktadır. Bu girişim ülkemizde hem spor dünyası hem mobil sektörü açısından ilkleri gerçekleştirmektedir. Mevcut telekomünikasyon mevzuatı gereği lisanslı bir sanal mobil operatörlük (MVNO) mümkün olamadığı için gelir paylaşım modeli ile işbirliği başlatılmıştır. Dinamik ve esnek bir modelle yola çıkılmış, mobil telekominikasyon sektörünün hızına ve rekabetçiliğine uyum sağlamak ve ileride bir MVNO olarak sektördeki lider oyunculardan biri olmak vizyonu hedeflenmiştir.

  Fenerbahçe Spor Kulübü, mobil telekominikasyon sektörüne iddialı girişin bir göstergesi olarak faaliyetlerini yüzde yüz sahibi olduğu Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında yürütecek ve ürünlerini Fenercell markası altında hizmete sunacaktır. Klasik mobil konuşma ve SMS’i rekabetçi tarifelerle sunmanın yanında, teknolojinin elverdiği tüm imkanları kullanarak yaratıcı katma değerli servisleri de taraftarlarının hizmeti sunacaktır. Gelişmekte olan katma değerli servisler sektöründe sunacağı hizmetlerle, taraftarlarla olan gönül bağını sanal ortamda pekiştirmeyi hedeflemektedir.

  Fenercell Çağrı Merkezi: 444 0907
   
 2. V.I.P

  V.I.P Buralıyım

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.563
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  FB
  Mutlaka kullanan renkdaşlarımız vardır yorumlarını bekliyorum bende kullanıyorum şu anda memnunum.