1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Fenerbahçe'yi karıştıracak iddia


 1. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm
  Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan, takımdaki kötü gidişi değerlendirirken Daum içinde çarpıcı bir iddiada bulundu...

  " Şadan Kalkavan, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Sarı lacivertli takımda birlik ve beraberliğin olmadığını savunan Kalkavan; sportif direktör Aykut Kocaman'ın yetki alanının dar olduğunun altını çizerken, futbolcular üzerinde saygınlığı olmadıği iddia ettiği teknik direktör Cristoph Daum'u eleştirdi.

  İşte Şadan Kalkavan'ın olay yaratacak açıklamaları;

  İNANCIMIZI KORUYORUZ

  Fenerbahçe 9 maç peşpeşe kazandı. Tabii ki çıkış dönemindeydi. Her çıkışın bir inişi vardır, her inişin de bir çıkış noktası vardır. Taraftarıma ricam, şimdi birlik beraberlik zamanıdır. Takımımızı yalnız bırakmasınlar, geriye kalan maçlarda başarılı neticeler alırsak, tekrar çıkış noktasına geçeriz. Bundan sonra kalan maçlarımızı galibiyetle kapatırsak şampiyonlukta umudumuz devam eder, rakiplerimizinde puan kaybetmesi şartıyla. Fenerbahçe olarak inancımızı koruyoruz ve umutsuzluğa düşemeyiz.

  FENERBAHÇE'DE BİRLİK BERABERLİK YOK

  Takım içinde birlik beraberliğin huzurun olması lazım. Takım içinde bu birliktelik yoksa, gruplaşmalar varsa neticelere tesir eder. Fenerbahçe takımı içinde böyle birlik beraberlik yok. Futbolcular birbirlerine inanmazlar ve birbirlerine güvenmezlerse netice hüsranla olur. Takım içindeki gruplaşmayı futbol şubesi başına futbolcunun halinden anlayan bir kişiyi getirerek çözebilirsiniz. O kişi de birlik ve beraberliği sağlamak zorundadır. Aykut iyi Fenerbahçeli'dir ama yetki alanları dar olursa yetki alanlarının dışına çıkamazsa onun da yapacağı birşey yok. Getirdiğin kişiye ya tam yetkiyi vereceksin ya da vermeyeceksin.

  DAUM'U GETİRMEZDİM

  Fenerbahçe'nin başkanı olsam gönderdiğim insanı tekrar oraya almazdım. Kavga ile ayrıldı, sonra tekrar göreve getirdi. Denenmiş denemekte yarar yok. Daum'u tekrar göreve getirtmezdim. Onu tekrar bu göreve getirirken Fenerbahçe'ye katkıları ne olacağını düşünmek lazım. Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı ama bir şekilde onu gönderdiniz. Sonuç olarak tekrar kovulan bir insanı göreve getirmek benim prensibim değil. Daum futbolculara gereken saygınlığını gösteremiyor. Hocanın futbolculara kendini sevdirmesi lazım. Onlara bir baba gibi davranması lazım. Ama maalesef Daum'da o meziyetler yok.

  FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLMAZSA BURSA OLSUN

  İnşallah Fenerbahçe, Gaziantepspor maçında bu inişin çıkışına geçer. Maçı kazanacakları inancındayım ancak kaybederlerse Fenerbahçe şampiyonluk yarışından kopmuş olur. Bursaspor oynadığı futbolla zirvedeki yerini koruyacak gibi gözüküyor. Fenerbahçe şampiyon olamayakca bütün temennim Bursa'nın olmasıdır. "
   
 2. Arcadia

  Arcadia olduser

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  5.662
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Ben bu adamın başkan olmasından yanayım. Daha önce de başkanlık seçimlerine adaylığını koydu ama kazanamadı. Aziz Yıldırımın vadesi doldu artık yeni kan gelmeli ...