Xabi Alonso ve Senna ile ilgili son durumu F.Bahçe'nin İspanyol çalıştırıcısı açıkladı...

Liverpoollu yıldız Xabi Alonso’nun F.Bahçe’ye transferiyle ilgili düne kadar İngiliz basınında son derece olumlu haberler yer alıyordu.
Sarı-lacivertli kulübün, İspanyol futbolcuya kavuşmasının an meselesi olduğu ileri sürülüyordu. Ancak F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, sarı-lacivertli camianın önde gelen bazı isimleriyle yaptığı görüşmelerde bu oyuncu hakkındaki ’acı haberi’ ilettiği öğrenildi

'İKİSİ DE GELMİYOR’

Vatan Gazetesi'nden Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre camiadan Xabi Alonso ve Senna konusunda kendisine yöneltilen sorulara Aragones’in şöyle yanıt verdiği öğrenildi: "Arkadaşlar, maalesef size acı bir haberim var. Ne Alonso, ne de Senna gelemiyor. Bu oyunculara yönetim çok ciddi rakamlar önerdi. Yine de bu tekliflere rağmen ikisi de, F.Bahçe’ye gelmek istemediklerini bildirdi. Alonso’nun tek sorunu, İngiliz olan eşinden kaynaklanıyor. Eşi Türkiye’ye gelmek istememiş. Bu yüzden tam son hamleyi yapacakken, elimizden kaçırdık. Senna ise benim birçok ısrarlı sözlerime rağmen, son derece ciddi rakamlar da önerilmesine karşın, yapılan teklifi bir türlü kabul etmedi. Ancak siz yine de merak etmeyin. Biz mutlaka F.Bahçe’ye yakışacak, yükünü kaldıracak bir oyuncu alacağız."

TEK ADAY COLSA KALDI

Luis Aragones’in Alonso ve Senna konusunda resmen ’Gelmiyorlar’ demesi, bu 2 oyuncunun hayâlini kuran sarı-lacivertlileri büyük hüsrana uğratacak. Ancak ’Dede’nin ön libero için alternatif isimleri bulunuyor. Aragones’in, bu iki oyuncu olmazsa yedekte tuttuğu Santander’li Colsa’nın transferinin yapılabileceği konuşuluyor.

Bu arada bazı F.Bahçeli taraftarlar ise "Kalırsam, sadece taraftar için kalırım" diyen Appiah’ın geri dönmesini istiyor. Taraftarlar "Başkan yanlış yapıyor. Appiah’ı geri getirsin. Nasıl olsa F.Bahçe’nin futbolcusu. Parasını verip, biraz da ilgi göstersinler. Appiah bu takımda çok iyi işler yapar. Başka oyuncu aramanın anlamı yok. Maddi yükümlülük altına girmesinler ve gelecek oyuncunun uyum sorunu yaşama riskini göze almasınlar" dedikleri öğrenildi.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Alonsonun kaçması kötü oldu eşini dinlemeseydi keşke neyse önümüze bakıcaz herzamanki gibi para bizde nede olsa :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alonso ve senna güzel isimler lakin sadece alonso gelseydi senna yaşlı hiç gereği yok alonso da mecburen eşinin sözünü dinlemiş ne de olsa sevgi ve saygı var aralarında hatun ingiliz yapacak çok şey yok :P

bize sıkı bir defansif ortasaha lazım api bencede geri gelsin çok kaliteliydi eski formunu kısa sürede toparlar ve bonservis bedeli ödemeyiz.

Appiah'ın çoçukları ve karısı İtalya'daymış.Kolay değil öle ailesini arkadas bırakıp burda oynamak.Adama koyar.Maç esnasında belkide yiyodur boynuzu.Kezmanı'da artık satmıycak galiba Aziz Baba,biz bu kadroyla rahat çeyrek final oynarız.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
extraloob demiş ki:
alonso ve senna güzel isimler lakin sadece alonso gelseydi senna yaşlı hiç gereği yok alonso da mecburen eşinin sözünü dinlemiş ne de olsa sevgi ve saygı var aralarında hatun ingiliz yapacak çok şey yok :P

bize sıkı bir defansif ortasaha lazım api bencede geri gelsin çok kaliteliydi eski formunu kısa sürede toparlar ve bonservis bedeli ödemeyiz.
her soyledıgıne katılıyorum..ama appinin bir roportajında ( extraloob'ada koymustum) gelmem cok zor demıstı :roll:

Yukarı Alt