Fenerbahçe'nin Çeyrek Finaldeki Rakibi Kim Olsun ?

• Arsenal

Votes: 14 3,7%
  • Barcelona

Votes: 80 20,9%
  • Manchester United

Votes: 48 12,5%
  • Roma

Votes: 19 5,0%
  • Chelsea

Votes: 27 7,0%
  • Schalke 04

Votes: 186 48,6%
  • İnter / Liverpool

Votes: 11 2,9%

• Total voters
    383
extraloob demiş ki:
gönüller schalke 04 diyor turu geçmek için bir o kadar da barcelona isteniyor karizma için gayet güzel 2 istek kahvekeyfi
söyle bi durum var bizim medya , halk saolsun schalke yi cantada kek goruyorlar ki eger schalke cıkarsa mansetleri tahmin edemiyorum bile ...
eger bu ters tepki yaparsa FB üzerin de kolay denen tur hezimete dönebilir... bence dikkat edilmeli

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında en mantıklısı schalke 04 harici bir takım çıksın elenirsek büyük denizde elenelim hesabı Razz :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
aslında en mantıklısı schalke 04 harici bir takım çıksın elenirsek büyük denizde elenelim hesabı Razz :lolmuch:

Ahaha

Arsenal Veya Chelsea Çıksında Boyunun Ölçüsünü Bir Görelim Şu Fenerin Wink

Bu Arada Gökhan Gönülle Uğur Boral Gerçekten Çok Güzel Oynuyorlar Hayran Kaldım Adamlara Alex Ve Diğerlerinin Hepsi Ölü .Gökhanla Uğur Bütün Takımı Sırtlamış Zafere Doğru Sürüklüyor Resmen Helal Olsun Onlara...

Kemalist demiş ki:
extraloob demiş ki:

Ahaha

Bu Arada Gökhan Gönülle Uğur Boral Gerçekten Çok Güzel Oynuyorlar Hayran Kaldım Adamlara Alex Ve Diğerlerinin Hepsi Ölü .Gökhanla Uğur Bütün Takımı Sırtlamış Zafere Doğru Sürüklüyor Resmen Helal Olsun Onlara...
inşallah Schalke çıkar da yarı finale çıkma şansı olur ama Manchester Gelirse ben Gökhan Gönül'ü Cristiano Ronaldo karşısında görmek isterim açıkçası (Dalga Geçmek için söylemedim extraokk )

Bunların arasında yenebiliceğimiz takımlar:
Manchester United
Chelsea

Diğerleri bizi eler Shalke 04 de dahil.Görüsünüz bunlardan 2 sinin seçilmemesi durumunda elenicez.Ama inş. elenmeyiz extraokk

extraloob demiş ki:
schalke çıkarsak elenme olasılığı çok düşük bjk ye karşı oynadığı futbolu biliyoruz porto nun ki schalke böyle bi takımı zor geçtiyse fener schalke yi darmadağın eder..

TiTaN_ demiş ki:
Kemalist demiş ki:
extraloob demiş ki:

Ahaha

inşallah Schalke çıkar da yarı finale çıkma şansı olur ama Manchester Gelirse ben Gökhan Gönül'ü Cristiano Ronaldo karşısında görmek isterim açıkçası (Dalga Geçmek için söylemedim extraokk )

Ne kdr fanatik Fenerli olursam oluyım,maça gidersem ve Unitedla oynarsak C:ronaldonun formayı kaparım :lol:
Benim besiktaslı bi arkadas inönü'de Quaresma'nın foram aldı die dayak yiyodu.
Ayrıca Gökhan sarı kart cezalısı ilk maç yok!

Hiç haz etmem ole ''Fener 5-6 yerde gelir,şanslısıınız,kolaydı'' diyenlere.Fenerle ilgili bir bölümde Fener'e kafa tutmasın kardeşim.5 sayfa Türkiye'nin GURURU Fenerden bahsettik,adam geldi ne dio.

|0|

rank8
McViP demiş ki:
bu turda eleme ihtimalimiz olan 3 takım var bence roma schalke arsenal :lolmuch:
lol :lol: Şampiyonlar Liginin En Favori Takımı Bu Senenin En iyi Takımı ARSENAL !

ben beşiktaşlıyım ama fener için farketmez hangısı gelırse gelsın galatasarayında uefa yı alacağına kımse ınanmıyordu madrıdı devırım super kupayı bıle aldı bu seferde sıra fenerde yuzumuzu kara çıkartmayacak inş...

Tankher demiş ki:
cyclone demiş ki:
bazı milliyetçilik karsıtı vatandaslar burdada kendilerini gösterip barcelona ve man. utd ye oy vermiş bu arkadasları şiddetle kınıyorum sonucta bi oylama resmiyeti yok ama en azından fb li deilseniz bile TÜRKLÜK gururu için desteklemenis lazım Evil or Very Mad bu acizlinize sadece acıyorum Crying or Very sad
kardeşim ne alakası var ne milliyetçilik karşıtlığı fenerlilerin %80 i galatasarayı sevmez galatasaraylılar feneri sevmeyince milliyetçilik karşıtlığı mı oluyo Evil or Very Mad anti fb li olmak düşünce özgürlüğünden ibarettir.
nası alakalı olamas yaa ben bi koyu fb olarak gs olsun bjk olsun türk takımı avrupada veya dünyada türklük adını gururunu ön plana cıkartacak ben o takımı tutmucam ama gs ların %97 si abartısız bu kimle konustuysam bu böyle fb yi avrupada TR için desteklemio tmm süper ligde ezeli rakip olabiliris ama ben bunu uluslar arası alanda savundum Rolling Eyes

İçimden roma geçiyor.İnşallah ingiliz takımları düşmes onlar baya ters geliyor.Roma çıksın en azından güzel bir futbol izleris :mrgreen:

fener e rakip arsenal yakşır beşiktaş-liwerpool macını bi daha izlemek istiyorum :lol: :lol:

RiqueLme

Bilgiliyim
Ben bir Fb Li Olaraktan ornegin barcelona yı orada 0-1 yenip kadıkoyde 2-0 yenilirsek waLLa tribinler sahaya Messi Ve Henry i Dowmeye
İnerLer...
AraLarında Bende OLabiLirim AcıkCası Razz

Kesinlikle Barcelona Gelmeli Fenerbahçe Ezik Takımlara karşı oynayamıyor [ Galatasaray :lolmuch: ] Örneğinde oldugu gibi bize kalite takım çıksın :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!!

Bluewizard demiş ki:
Kesinlikle Barcelona Gelmeli Fenerbahçe Ezik Takımlara karşı oynayamıyor [ Galatasaray :lolmuch: ] Örneğinde oldugu gibi bize kalite takım çıksın :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!!
Güzel bir yere parmak basmıssın.Lionel Messi büyük ihtimal yok onuda belirtiyim.

Yukarı Alt