- Resim Silinmiş.

CaN_KsK'den yorumları alalım:
Maça kötü başlayan fakat 2.yarıda istekli arzulu bir takım görüntüsü veren oyuncularının kişisel yeteneklerini ön plana çıkıp maçı 90+6' da kazanmayı beceren bir fenerbahçe gördük.
Semih'in muhteşem bir şekilde dönmesi atıp attırması,Guiza'nın ''Beraber daha çok gol atarız'' demesini doğruladı.
Maçın ilk yarısında gene aynı Fenerbahçe dedirtirdi oyun kuramadı atak yapamadı bireysel defans hataları ile golü ağlarında gördü.
2. yarı ya birinci yarıdan daha farklı çıkan, daha istekli olan fenerbahçe Guiza ve Uğur'un golleri ile silkindi kendine geldi.
Tekrar 1 defans hatası maç tekrar 2-2 ' ye geldi tamamen organize olmus bir takım yoktu karşımızda ama bu maç ile çıkış yaparız dercesine oynadı.
Maçta 2 genç oyuncu Ali Bilgin ve Gürhan Gürsoy'un çok istekli olmaları taraftarları sevindirdi.

Kocaelispor maçı ile çıkış yapması bizim tek temennimiz, fakat Arsenal gibi zorlu bir mücadelede alacağımız sonuç çok önemli.

Haydi Fenerbahçem.

Saygılarımla,

CaN_KsK

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şans,hakem,lig sonuncusu takım :coffee:

dirilmenin tanımı buysa görürüz arsenal maçında kim kimi diriltiyor

EFendi demiş ki:
şans,hakem,lig sonuncusu takım :coffee:

dirilmenin tanımı buysa görürüz arsenal maçında kim kimi diriltiyor
Hacım not düstüm oraya Arsenal gibi zorlu bir mücadele.
Erman Toroğlu'nun dediği gibi Arsenal öyle Liverpool gibi 8 de bırakmaz :coffee:

90dk cips bira modunda maçı izledim dirilen bir takım yok ortada ...
Uzatma fazla oynatıldı 3.gol öyle geldi sarı kartlar es geçildi ...Bu hakemler 3 büyükleri korudukça anadoludan şampiyon çıkamaz :oldie:
F5 bu sene ligin sonunu aynı hocayla göremez

EFendi demiş ki:
90dk cips bira modunda maçı izledim dirilen bir takım yok ortada ...
Uzatma fazla oynatıldı 3.gol öyle geldi sarı kartlar es geçildi ...Bu hakemler 3 büyükleri korudukça anadoludan şampiyon çıkamaz :oldie:
F5 bu sene ligin sonunu aynı hocayla göremez
90 dk hop oturup hop kalkarak bende maçı seyrettim oyuncuların kişisel yetenekleri ile maçın kazanıldığını düşünüyorum benim gibi taraftarlar fenerbahçenin bir an önce dirilip düzelmesini bekliyor fenerbahçeden gelecek her olumlu hareket umutlandırıyor biraz daha istediklerini gördüm ben.
Hakemin fenerbahçeye tölerans tanıdığınıda sanmıyorum.

Dediğim gibi gelecek kazanılacak her maç olumlu davranış bize ''Diriliş'' dedirtiriyor açıkçası.
Arsenla maçını bekliyorum.

hakemin hata yapmadığını sanıyorsan sen başka maç izlemişsin.ondan önceki haftalarda Galatasarayla olan maçta şimdi bu maçta haksızlık yapıldı :oldie:
adamların geçen Bankasya şampiyonluk kupasına haciz gelmiş ve satılmış :coffee: Hakemler artık toparlanmalı

EFendi demiş ki:
hakemin hata yapmadığını sanıyorsan sen başka maç izlemişsin.ondan önceki haftalarda Galatasarayla olan maçta şimdi bu maçta haksızlık yapıldı :oldie:
adamların geçen Bankasya şampiyonluk kupasına haciz gelmiş ve satılmış :coffee: Hakemler artık toparlanmalı
Yok hacım eminim Fener maçını seyrettiğime :twisted:
Tamam hacım izleyelim gelecek maçları ozaman da konuşacak şeylerimiz olacak.

Journalist

Aileden
CaN_KsK demiş ki:
EFendi demiş ki:
yazık ya şu taraftarı umutsuzluğa mahkum ediyo bu takım :D

neyse artık tüm FB kulübü ve FB liler önünüzdeki maçlara bakarsınız artık :lol: (şaka biyana gerçektende üzüldüm 5-2 lik bir skorla FB kalesinin düşmesine :cry: )

edit yanlış anlaşılmıyayım kalenin düşmesine diyeyim bari :P

ARK0 demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
EFendi demiş ki:
yazık ya şu taraftarı umutsuzluğa mahkum ediyo bu takım :D

neyse artık tüm FB kulübü ve FB liler önünüzdeki maçlara bakarsınız artık :lol: (şaka biyana gerçektende üzüldüm 5-2 rezil olmanıza :cry: )
Tabi önümüzdeki mahalle tarzı maçlara bakacağız artık.

Yukarı Alt