1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

'Fenerbahçe yavşaklığı' lafına cevap geldi


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  Fenerbahçe'nin Young Boys takımına elenmesinin ardından Twitter’ına yazdığı ağır mesaja ünlü sanatçıdan yanıt geldi...
  Bugün'ün haberine göre; F.Bahçe'nin Young Boys'a elenmesinin ardından Twitter'ına "3 bin nüfuslu takıma elenme yavşaklığı" yazan Fazıl Say'a, Ercan Saatçi'den ağır yanıt geldi.

  Fenerbahçe sezonun en önemli maçlarından birini, Devler Ligi ön elemesinde Young Boys'la oynadı ve kaybetti.. Ve buna en ağır eleştiriyi, maçın ertesinde ünlü virtüöz Fazıl Say yapmıştı. Onun cümleleri yanda.. Bu sözlerin cevabı ise yine sanatçı ve F.Bahçeli olan Ercan Saatçi'den geldi.. İşte Saatçi'nin cümleleri:

  "DEMOKRASİ her bireyin özgürlüğünü yaşaması olduğu kadar, başkalarının özgürlüğünü engellemekten de kaçınmasıdır.. Tamam Fazıl dünya çapında virtüöz.. Ama müzik dışındaki her konuda konuşmaya başladı. Arabeskçilere yavşak demesi de garabetti ama iş F.Bahçe'ye gelince duvara tosladı.. Çünkü kendisinin 37 yılda öğrenemediği üzere F.Bahçe farklı bir cumhuriyettir.. Bu kulübü yavşak diye nitelendirmek de zavallılıktır.. F.Bahçeli geçinen Fazıl, 100. yılda bu kulübe para karşılığı senfoni yazdığını unutmuş galiba. Tuttuğu takımdan 10 binlerce dolar istediğini de.. F.Bahçe onun takımı değil, müşterisi.. Günlük terminolojisinde yavşaktan başka bir lafın olmadığını düşünüyorum. Bence Fazıl artık bu yavşaklıkları bıraksın."
   
 2. shneZee

  shneZee rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci.

  :buddha: