FENERBAHCE - TRABZONSPOR KİM KAZANIR ?

• FENERBAHCE

Votes: 66 40,0%
  • TRABZONSPOR

Votes: 99 60,0%

• Total voters
    165
shneZee demiş ki:
iki takımda çok güzel anlaşmış gibi fener trabzona kupayı verdi trabzonda bize şampiyonluğu verecek hayırlı olsun :beer:

ps:maç başında trt 1 i izlediyseniz biri konuşurken süper kupa trabzon fener arasında olucak gibi birşey söyledi hatda arkasından bunu düzeltmeye çalıştılar ne tesadüf nese:
yenilince hep öyle olur zaten daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daum sendromu budur işte. damn it, go home daum...

aziz başkan gitmeli
daum gitmeli
selçuk-önder-deniz gitmeli

hehe 4. sayfadaki yorumumda fener 28. yıldada kupa alamamayı kutluycak demiştim dediğim oldu ve ne acayiptir maç 3-1 bitti :mrgreen:

Absence

O değilde bizim teknik adamlarda bi iş var zaten geçen senede dede babacanı oynattıydı :P
yönetim şimdi bize ne kadar gol atan adam varsa toplar bidaha atmasın diye adaşım Engini,Ozanı, v.s v.s :mrgreen:

Bir Trabzon lu şu sevinci yapsa ağzıma açmam ama Eziktaş 6s gibi ezik takımlarda öyle yaralar açmışız ki kazandığımızda ortada bulamadığımız adamlar şimdi "haha hihi" takılıyor.Sanmayın bizi ezdiğinizi bizim hoşumuza gidiyor 1 fenerbahçeye karşı 2 küçük takımın birleşmesi . Nerde 4 büyükler hatta şimdi 3 diyorlar.Ben 1 derim kardeşim eğer o diğer sözde 2 büyük diğer 1 büyük için birleşiyorsa... Veya yeni terim 1 En büyük ve diğer 3 büyük...

DaRKWaTcH demiş ki:
Bir Trabzon lu şu sevinci yapsa ağzıma açmam ama Eziktaş 6s gibi ezik takımlarda öyle yaralar açmışız ki kazandığımızda ortada bulamadığımız adamlar şimdi "haha hihi" takılıyor.Sanmayın bizi ezdiğinizi bizim hoşumuza gidiyor 1 fenerbahçeye karşı 2 küçük takımın birleşmesi . Nerde 4 büyükler hatta şimdi 3 diyorlar.Ben 1 derim kardeşim eğer o diğer sözde 2 büyük diğer 1 büyük için birleşiyorsa... Veya yeni terim 1 En büyük ve diğer 3 büyük...
bizim haha hihi sebebiniz sizin 28 yıldır bozulmayan geleneğiniz makara:

Takımı
Galatasaray
DaRKWaTcH demiş ki:
Ben 2 takım tutarım 8)

Yukarı Alt