Evet arkadaslar mac bu aksam 21.45 te yorumlarınız nelerdir??

ps= star tv macı vericek mi pek takip edemedimde

Fenerbahce - Sevilla üst
banko üst olucak fnrbhc gol atan takım sevılla da cok guclu bı rakıp bu mac ust olur ıddacılara duyrulur :lolmuch: :mrgreen:

fener bu maca cok hırlı cıkacak onun ıcın fener en az 1 tane gol atar ınc fb alır ama bana zor gıbı gelıyor hayde hayırlısı ...
23.30 da hersey bellı olacak inş fenerbahce alır bunu bı gs lı olarak ıcten soyluyorum....

haso10 demiş ki:
fener bu maca cok hırlı cıkacak onun ıcın fener en az 1 tane gol atar ınc fb alır ama bana zor gıbı gelıyor hayde hayırlısı ...
23.30 da hersey bellı olacak inş fenerbahce alır bunu bı gs lı olarak ıcten soyluyorum....
21.45 extraokk

McViP demiş ki:
haso10 demiş ki:
21.45 extraokk
21.45 te baslıcakta mac bıtımını soledım cakal :lolmuch: :mrgreen:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
bir fanatik fenerbahçelinin yorumu sevilla alır Confused
güzel hehehe :lolmuch: :lolmuch: banko Sevilla iddaa yapan varsa Sevilla ya oynamdıysa o kuponu şimdiden yırtsın....

İnş fenerbahçe yener.Hatta şampiyonlar ligi şampiyonu olur.Hatta süper kupa .Ardından dünyanın en büyük takımları arasına adını yazdırsın :lol:
Bir galatasaraylı olarak avrupada her zaman türk takımları

Fener Aldı Maçı

Takımdan Umudunu kesen

Fenerbahçeli DeğildiR

Yensekte Yenilsekte

Yukarı Alt