Sizce hangisi?

• Fenerbahçe

Votes: 104 52,8%
  • Bursa

Votes: 93 47,2%

• Total voters
    197
Ben bursa olsun da istemiyorum fenerbahcede gecen sene Sivas Sivas dedik gorduk 5-1 mi ne yenildik bu maclar yine gorecez bursa bursa dicez gitcez avrupaya 5tane yiyip geri donecez pek umutlu degilim çünkü bunlar Türkiye'nin puanını dusuruyor.

Bana Kalırsa Galatasaray,Fenerbahce gibi takımlar gitsin yine ileriyi goren takım bunlar :S

Şampiyonluk İçin Son 90Dk Şimdi Zafer Zamanı Şimdi FENERBAHÇE Zamanı !

Bende üzülerek söylüyorum fener,fener trabzon karşısında %100 puan kaybedicek bana göre ama bursada Beşiktaşa puan kaybedicek gibi geliyor

Beşiktaşlı Olmama Ragmen Fener Olucak Beşiktaş Çarşısı İçin Oynayacak Bursa Texas Degıl Kupa İçin Fener Sampiyon

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pangea demiş ki:

VS

Evet arkadaşlar Türkcell Süper Lig'in şampiyonu yarın saat 21:45 Belli olacak.Fenerbahçe ile Trabzonspor, Bursaspor ilede Beşiktaş Kozlarını paylaşacak.Sizce Şampiyon kim olur ?

ALTERNATİFİ VARMII KARDEŞİM ANKET AÇIYORSUNUZ BİRDE BİZİMLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ YOKSA PARANIN GÜCÜNÜ ÖĞRENEMEDİNİZ Mİ 27 YILLIK KUPAYI VERDİK BU MAÇI ALMAK İÇİN :mrgreen: makara: nese: :lol: :twisted: :santa:

Takımı
Seçiniz...
[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bLUnm5muFyc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bLUnm5muFyc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
Fenerbahçe 8)

Yukarı Alt