arkadaşlar FeNeRBaHCe guildimiz artık Born2Fight adıyla yeniden açıldı bu sefer daha bir sıkı başladık oyuna spartada bulunan tüm arkadaşları topladık işte ss ler
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

işte aradığımız kriterler

1-mümkünse günde en az 4 saat online olması
2-ev kullanıcısı olması
3-paralı kullanıcı olması yani silk alması
4-mümkünse thief olması
5-18+ yaş üstü olması(tabi duruma göre değişiklik gösterebilir amaç olgun ve saygılı olunması)
6-guild üyelerinden "beni kas","abi 5k pls" gibi isteklerde bulunmaması
7-saygılı ve dürüst kişiliğe sahip olması

guilde girmek isteyenler oyunda TaRHaN,__BaRo__,___ZaGoR___,_HaLLoWeeN_,PsyCh0KiLLeR,HuSo,By_41_Lee ye pm atabilir veya burda bize yazabilir.

hedefimiz büyük arkadaşlar,saturn ün en iyisi olmak için yeniden adım atıyoruz bundan dolayı oyunu gerçekten ciddiye alan arkadaşları aramızda görmek istiyoruz bizimle birlikte ölümsüz olmak isteyenleri bekleriz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Allah hayırlı etsin.Başarılar dilerim.Umarım orda Türk Türke küfretmez.GErçekten her server açılışında bunu umud ediyorum.

wark1nq demiş ki:
Allah hayırlı etsin.Başarılar dilerim.Umarım orda Türk Türke küfretmez.GErçekten her server açılışında bunu umud ediyorum.
çok güzel bir noktaya deyindin arkadaşım bizde bunu istemiyoruz zaten guilddeki çoğu insan 22+ adamlar ben dahil.vede saygıyı kesinlikle en üstte tutuyoruz zaten guilde gelen gelen çıkmak istemiyor öyle bir yardımlaşma varki guildde insan oyundan zevk alıyor.yorumun için teşekkürler extraokk

anlamadım neden silk alan kişileri tercih ediyonuz benim tanıdık abi var bir kere silk almadı ama bütün itemleri hepsiz max charı max bence o seçenegi cıkartın sadece bir öneri

BursaSporLu_ demiş ki:
anlamadım neden silk alan kişileri tercih ediyonuz benim tanıdık abi var bir kere silk almadı ama bütün itemleri hepsiz max charı max bence o seçenegi cıkartın sadece bir öneri
silk alan oyuncu demek oyunu daha çok ciddiye alan ve daha çok online olan oyunucu demek eğer çok büyük olmak istiyorsan da oyunu gerçekten ciddiye almak lazım tabi istisnalar olabilir bundan dolayı herkez silk alacak demiyoruz sadece alanlar daha önce tercih edilir diyoruz istisna durumlarıda değerlendiriyoruz bizim için asıl olan silk değil dürüst ve saygılı olması ben bundan yanayım ve guilddeki herkezde bundan yana onun için öncelik dürüst olması diğer madddeler belli durumlarda görmezden geline bilinir yeterki dürüst bir oyuncu olsun extraokk extraokk

Yukarı Alt