Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sizce nasıl sonuçlanır?

• Fenerbahçe kazanır

Votes: 109 54,5%
  • Galatasaray kazanır

Votes: 74 37,0%
  • Berabere biter

Votes: 18 9,0%

• Total voters
    200
ustam :)) çekilen her şuta gol pozisyonu diyorsanız :)) bizim dianın çektigi cana nın yandığı şut sonra stoch un çektigi şut niang ın pozisyonu ofsayt verilipte olmayan iki pozisyon neill in kırmızı kart görmesi gerektigi felan hepsi girer işin içinede :)) oldu bitti maç artık konuşsak neye yarar gs yi tebrik etmekten başka birşey gelmez ben futbol biliyorum dien herkesin elinden bu kadar basit

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adith demiş ki:
extraloob demiş ki:
mavii demiş ki:
Formamı üstüme çektim herşeye rağmen gittim izlemeye bir sürü fenerlilerin içinede girdim haha bide ne göreyim yenilmekten zorla kurtulan bir fenerbahçe makara:

yenilmekten zor kurtulan FB mi bir pozisyon söyler misin bakayım ben hangi maçı izlemişim soru:
Maçın başında çizgiden çıkan top,pinonun 2 tane Volkan'ın çıkardığı şutları.Neillin şutu.Maçın sonlarında Emre Çolak ve Pino'nun şutları.Daha ne olsun abi. :lol:

realist bakacak olursa tek gol pozisyonu var pinonun çizgiden çevirilen şutudur onun haricinde ki hiçbir atak bence pozisyon değildir.

Takımı
Galatasaray
Galatasarayda BECERİKSİZLER olmasa rahat kazanacaktı.Her sene aynı muhabbet en dandik oyuncuları getiriyorlar kalenin dibinden atamıyor golü cansız hedeflere paslar atılıyor hep.Takım içi değişim şart.

Yukarı Alt