extraloob demiş ki:
Fenerbahçe

alternatifsiz alırız parçalarız zati fazla saldıramayacaklar sakatlık vb. ters durumlar için lige saklayacaklar kendilerini sanki M.Denizli'yi tanımıyoruz baştan mağlubiyete hazırlayacak tanımı ahahahhaaa :D :P
+1 8)

Ya beyler azcık zeki olun be hiç birinize akıl denen şey yokmu fenerbahçe beşiktaşa maç mı verir.Acayip Acayip konuşmayın maçtan sonra görsün millet farklı galibiyetmi alıo bjk yoks fener öttürüomu. FENERBAHCE favori ve maçı alıcas

Evet Beyler Çözümleme yapıyorum Ligteki büyük derbide Beşiktası yenen Fenerbahce için Fenerbahce Türkiye Kupasıını Düşünüyor Favori Beşiktas Diyorlardı Fenerbahce Yinede Yendi Bu macı Fenerbahce Alacak Çünkü Beşiktas Lig kupasının peşinde fenerbahceye bütün kozlarını oynarsa lig kupasındaki sansını yitirecegini biliyor ve fenerbahcede ligten umudunu kestigi için tüm kozlarını sahaya sürecektir Mac bittikten sonra tekrardan yorumları yapacaksınız O zaman haklı oldugumu görebilirsiniz :D

Alex ve lugano yeter diyorum beşiktaşa 9 kişi daha var işte onlarda bişeyler yaparsa fark atarız yine :mrgreen:

:think: umarım iyi maç olur :popcorn:
merakla bekliyorum :starving:

TrowZeeN

Öğretiyorum
2 de 1 aynısını yapıoruz. gene aynısı olucak. zaten geçen maç evdeki hesap 'çarşı'yada uymadı

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fenerbahçe Türkiyede istediği her maçı alır.Ligde düşe kalka geldiniz,en buyuk favorısınız ama kupada elımızden kurtulamazsınız.Guiza kralsın 8)

O formayı ıslat
Mücadele et
Yeterki iste
Biz hep olduk arkanda
Oluruz yine
Yenilsen bile

K.y Fenerbahce k.y taraftar için alayına k.y

mAÇ HAVASINA GİRDİM. 8)

tabiki fenerbahçe kazanır :D fenerbahçe ligin en iyisinin kim olduğunu inönü deplasmanındaki futbolu ve skorla kanıtlamıştır :D yine fenerbahçe rahatça kazanır 26 yıllık hasretimiz sona erir umarım...

Yukarı Alt