Fenerbahçe / BJK Maçı Ne olur ?

Çarşamba akşamı oynanacak olan Beşiktaş-Fenerbahçe Fortis Türkiye Kupası Final maçında Kupayı evine götüren taraf sizce hangisi olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe

alternatifsiz alırız parçalarız zati fazla saldıramayacaklar sakatlık vb. ters durumlar için lige saklayacaklar kendilerini sanki M.Denizli'yi tanımıyoruz baştan mağlubiyete hazırlayacak tanımı ahahahhaaa :D :P

Beşiktaş JK nin yenmesini o kadar çok istiyorum ki... xD
Fenerbahçe bir 5 yıl daha beklesin kupa için

iddaa'da 30 ytl basıcam bjkye.lig olsa fener derdim fakat kupada fener malum.zaten oyuncularda ruh denilen bişi yok bide 26 senenin verdiği baskı olucak üzerlerinde.güiza formda olabilir fakat bjk korkak oynamazsa darmadagın eder.ama üst bitmesi de muhtemel. (bkz. olayın iddaa boyutu)
luganonun gelmesiyle defans bir nebze olsun rahatlayacak.bakmayın bjkye basacagım dedigime güvenemiyorum bu gerzek denizli'nin takımına.dileriz holosko bobo tello falan çoşar da bjk galibiyetle ayrılır.

WeAre

Buralıyım
bjk ligde aldığı yenilginin acısını ağır çıkartır.Farklı galibiyet bekliyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçen maçın favorisi BJK idi bu maçın favorisi FB skora ters yansır bu ahahahaa :D :P

fener diyen arkadaslara sole diroum: Fener son 26 yıldır TURKİYE KUPASINI alamadı belkide ne oldugunu unutmusdur.Fenerlilerden hiç bir tanıdıgım turkiye kupasını aldıklarını hatırlamıyor peki ya siz hatırlıor musunuz ? eger hatırlıyan çıkarsa direk videoya cekip youtube atcam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte şimdi aldığı zaman siz ölene kadar hatırlayacaksınız ama aynı benim 6S'yi bu şekilde hatıladığım gibi.

Prada

açık ara Fener alir maçı. Büyük maçlarda harika konsantre oluyor takım.. bjk ise tam tersi ligin ilk 6 takimina karşı galibiyeti yok.

Yukarı Alt