SleepWalkeR demiş ki:
Her ne olmuşsa olmuş fenere tebrikler. Yalnız sunu soyleyeyim , olanlar fenere olsaydı yeri yerinden oynatırdınız. biz alıştık nasıl olsa. sadece soylencek tek birşey var o da ayıp ...
bu 3 puanın ve yenilginin önemi buyuk olsa da herkes hersey goruyor. ayrıca bizim taraftarlığımız bi derbiye , 1 kupaya, 2 transfere bakmaz. ölümüne beşiktaşlıyız yensek de yenilsek de. iki derbi maglubiyeti sonrasnda takımını satan çok adam gorduk biz.
ayrıca başkaları yenilip olay çıkaracağına orada burada saçma sapan hareketler yapacağına biz yeniliriz önemli değil. dediğim gibi bizim taraftarlığımız bir derbiye bakmaz. neyse olmayacağını bilsem de, iyi olan kazansın...
I LOVE THİS TEAM işte bu yüzden Beşiktaşlıyız

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Wax Whine demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Türkiyenin En İyi Takımının FENERBAHCE Oldugunu Gs Ve Bjk Maclarından Sonra Herkes Anlamalı...Bukemedıgın Bıleyı ÖPECEKSİN
Sakın o bilekte Bünyamin Gezer'in de payı olmasın?
Hakem Ne Yapmış Yaa ? Gecen Elimizden Çaldığınız Daha Dogrusu Haluk Amcanın Hedıyesı Olan TURKIYE KUPASINı Soleyın ?

ps ; Hakem 10 Numara Mac Yonettı 8)

Yahu tekrar soruyorum hangi maçı seyrettiniz,Bünyamin gezer 10 numara maç yönetti.
Cissenin ilk kartında Uğur'u tuttu geçirmedi formasından çekti tamamen haklı,2. pozisyonda sağ ayağına tekme attı maç sonrası tüm programlardan teker teker pozisyonları takip ettim.

Nedense hep hakemler kazanıyor yada kaybediyor maçları :?: Fb sergilediği oyun sayesinde 3 puana ulaştı tebrikler . 8)

ps; Bu arada ben Galatasaray taraftarıyım :D

Fener sergilediği oyun sayesinde kazanmış maçı :D
Bi kere baçı izlemiş olsaydın Beşiktaşın ne kadar üstün futbol oynadığını görürdün 10 kişiyle bile üstüne geldi.
İbrahim Toraman'ın komik sarı kartına ne diceksiniz.

Yukarı Alt