Belarj demiş ki:
Lig Tv'nin son dakika bandına göre takımımız sahaya şu 11 ile çıkacak;

BEŞİKTAŞ

Cenk
Tanju
Sivok
Egemen
Ersan
İbrahim
Ernst
Veli
Simao
Holosko
Mustafa
Çıkabilecek en iyi kadro.

EmmaW

Lexium demiş ki:
olası bir rezillik sonunda demirören'in istifa etme olasılığı nedır?
Eğer onda biraz onur, utanma duygusu olsa karısının çocuğunun yanında yediği küfürlerden sonra istifa ederdi ama nerde.. anca gitsin maçlarda beşiktaşlıları dövdürtüp sonra fenerbahçemiz desin ş...

NiGHTMaRe

Aileden
Ben "fenerbahçemiz" demesi konusunda kararsızım beyler sonuçta ikisi de Türk takımı bu sözü Avrupada söyleseydi bir sorun çıkmazdı ama Türkiyede söyleyince nedense böyle bir tartışma çıktı.

Saat kactaydı mac

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Yobo, Serdar, Ziegler, Emre, Cristian, Mehmet Topuz, Alex, Stoch, Sow

BEŞİKTAŞ: Cenk, Tanju, Sivok, Egemen, Ersan, İbrahim Toraman, Ernst, Veli, Holosko, Simao, Mustafa

EmmaW

ulan yine aynı stad yine aynı yarı saha yine aynı nokta yine korner yine beleşe bir gol yine zenci fenerli 2 senedir böyle ya yenileceksek fener 3-0 yensin ama böyle gol atmasın ruhuna dokunuyor insanın

NiGHTMaRe

Aileden
EmmaW. demiş ki:
ulan yine aynı stad yine aynı yarı saha yine aynı nokta yine korner yine beleşe bir gol yine zenci fenerli 2 senedir böyle ya yenileceksek fener 3-0 yensin ama böyle gol atmasın ruhuna dokunuyor insanın
zenciler affetmiyor :mrgreen:

EmmaW. demiş ki:
Aynen öyle ya :lol: Ya arkadaş şu veli ile pektemek malı oynamasın artık yeter bıktım bu ikisinden ya pektemek mahalle maçında bile oynatılmaz gerçi onun yerine kimi oynatçak edu yu mu :mrgreen: a2 den genç biri oynasın bu ikisinden de iyi oynar ya, necip tam forma giriyor carvalhal oynatmıyor ya neyse bu kadar eksikle oynuyoruz yenilmemiz normal de biraz mücadele etsin takım yeter.

BthnCvk demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
bu maçta aykut kocaman sowu oynatırmı bilmemde oynatırsa nekadar amatör bir t.d olduğu belli olur sanırım ki umarım oynatır sow ve dia yı
Bu maçta Sowun kendini göstermesi için oynatacağını umuyorum.Ayrıca Sowdan 1 gol bekliyorum.

Dediklerim tuttu :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt