* Derbiyi kim kazanır?
* Hangi futbolcular ön plana çıkar?
* İlk 11'ler nasıl olmalı?
* Beşiktaş taraftarlarının Kadıköy'e gelmesini nasıl yorumluyorsunuz?
* Derbinin yıldızı hangi isim olur?
* Her iki takımında eksileri ve artıları neler?
* Nasıl bir maç bekliyorsunuz?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Q7 cezalı diğer bi önemli oyuncu vardı oda cezalı beşiktaşın işi çok zor :!!&%&!

Quaresma ve Fernandesin cezalarının yanında sakatlıkları yüzünden İsmail, Hilbert ve Almeida'nında maçta forma giyememesi yüzünden Carvalhal'in nasıl bir kadroyla bu maça çıkıcağını acayip merak ediyorum.

Stoch son maçlarda sergilediği performansını ortaya koyarsa, beşiktaşı öttürür :P

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
FB alir. KG gol olur

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

EmmaW

2 ihtimali var ya fenerbahçe 2-0 falan kazanır yada beşiktaş 4-3 lük maç gibi sansasyonel bir galibiyet daha alır
ilk 11 de edu yerine burak kaplan falan oynarsa umudum artar hatta muhammed demirci çeşke oynasa ama ilk 18 de bile olmaz..

Banko Ms-1.Bu maçta Sow show yapar :)

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

EmmaW

bu maçta aykut kocaman sowu oynatırmı bilmemde oynatırsa nekadar amatör bir t.d olduğu belli olur sanırım ki umarım oynatır sow ve dia yı

EmmaW. demiş ki:
bu maçta aykut kocaman sowu oynatırmı bilmemde oynatırsa nekadar amatör bir t.d olduğu belli olur sanırım ki umarım oynatır sow ve dia yı
Bu maçta Sowun kendini göstermesi için oynatacağını umuyorum.Ayrıca Sowdan 1 gol bekliyorum.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

EmmaW

taktik falan çalışmadan birşey yapabileceğini sanmıyorum nerde duracağını nasıl oynandığını falan anlaması için en az 1,5 2 hafta lazım bir futbolcu için bence oynarsada golü anca penaltıdan veya çok boş bir pozisyonda atabileceği kanaatindeyim ama oynatmaz %99 fb için maç kesin galibiyete gelirse anca öyle alır oyuna bence

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Beşiktaşta Q7 ve fernandes olsa çekişmeli güzel bir maç olacağını söyleyebilirdim ama şu durumda 1/1 diyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Görüldügü üzre FB taraftarı cok rahat. Takım da böyle :) Karsısındaki takımı önemsemeyen gücsüz sanan bir takım olacak. Asılmayacaklar maca. Q7 cezalıymıs da en önemli oyuncuymus da. Gecin bunları. Q7 de Guti gibi gönderilmeli bu takımda. Kücük takımlara karsı calımlar atıp 2 sezonda toplam 10 golü zar zor gecmek ile asist yapamamak ile olmaz bu is. Almeida desen Carvalhal'in cok cok cok asırı sekilde kayırması. Gaziantep'e karsı 2 gol ile oynadı. Hangisi kendi cabası? O iki pozisyonda da kim olsa atar o golü. Besiktasta tek eksik Fernandes. Hilbert'i de unutmamak gerek tabi. Simao cok kötü performans sergiliyor 1.5 sezondur ama FB maclarında oynuyor bu adam bir tek. İlk onbirde sanırım tek eksimiz Edu olacak.
FB cephesinde ben bir patlama göremiyorum. Sow sow diyorsunuz da bu adam geleli 2 gün oldu Türkiye'ye. FBde su anda oynayan tek adam var o da Stoch. Korkarsam bir tek bu adamdan korkarım. Aykut Kocaman Sow'u ilk onbirde cıkaracakmıs. Yazık. Yanlıs tercihi uyum sorununu gectim Türkiye'ye 2 gün önce gelip de onbirde oynatılması yedekte cürüyen Semih'e cok büyük bir ayıptır.
Besiktas'ta Cenk 3 mactır kaleci hatasından goller yedi. Ek olarak Bienvenu'dan yedigi frikik de aynı sekilde baraj hatası. Hataları üstünde durmus ve düzeltmistir.

Özet: Besiktas'ı bu kadar kücümsemeyin. :wink1:

EmmaW

@ww
adam haklı şu eksiklerle karşımıza fb değilde gaziantep karabük falan çıksa korkardım ama derbi ruh işidir eğer o motivasyon sağlanırsa herşey yapılır ki unutmasın fenerliler nezaman rahat kazanırız dese kaybetmişlerdir bkz. 4-3 lük maç

edit: imza süper olmuş yd nin gittiği gün şampiyonlar ligini almış gibi bir kutlama yapıcam valla ve gerçek beşiktaşlı olan herkezde yapar zaten

İddaa oynicaklar hiç düşünmeden handikaplı 1 oynayın bir derbi ancak bu kadar banko olabilir.

Mojito

geçen senelerde böyle bir gs macı daha vardı herkes tek favori fb diyordu ama maç berabere bitti.
ps:kanaatim fb yenilmez.

RigorMortis demiş ki:
geçen senelerde böyle bir gs macı daha vardı herkes tek favori fb diyordu ama maç berabere bitti.
ps:kanaatim fb yenilmez.
fb-gs ile bu maç arasında dağlar kadar fark var hacım.Beşiktaş kim ile hücum edecek söylermisin bana ?

Cynosure demiş ki:
stochun gol atarına 100 basıcam yrn :thumbsup:
yattı, şimdiden bir bardak soğuk su iç.

benim maç hakkında tahminim ilk yarının berabere biteceği.
daha sağlam tercihim ise maçın alt olacağıdır.

Tahmini skorlar: 0-0 1-1

Herkese bol şans.

Yukarı Alt