Fener onları bekliyor
CSKA Moskova, menacerinin ısrarla İtalya'ya pazarlamaya çalıştığı Milos Krasic'in transferinde Fenerbahçe lehine tavır koydu. Sevilla'nın golcüsü Kanoute için de geri sayım sürüyor.

Dış transferde hareketli günler yaşayan Sarı-Lacivertli Yönetim, Sırp kanat oyuncusu Milos Krasic ve Sevilla’nın Malili golcüsü Frederic Kanoute için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Krasic her ne kadar Türkiye’ye pek sıcak bakmasa da, bonservisini elinde bulunduran Rusya’nın CSKA Moskova Kulübü, bu oyuncuyu Fenerbahçe’ye vermek üzere ikna edildi. Bonservis konusunda prensipte anlaşma sağlandığı belirtilirken, CSKA Moskovalı yöneticilerin bu nedenle Fenerbahçe lehine tavır koyduğu öğrenildi. Şimdi futbolcunun onayı bekleniyor. Nazlanan Milos Krasic’in de, bu gelişmelerin ardından daha fazla direnmeyeceği ve Sarı-Lacivertliler’e ‘Evet’ diyeceği ifade ediliyor. Diğer taraftan Malili Kanoute, Fenerbahçe’nin uzun yıllardır peşinde olduğu bir oyuncu...​

Ben ikisini de istemiyorum,Krasic okadar yüksek bonservis bedeli ödenecek bir futbolcu değil bence :think:

Yukarı Alt