Udinese'li golcü Antonio Floro Flores'in menajeri, oyuncusunun Fenerbahçe'ye transferini görüşmek için İstanbul'a uçacağını açıkladı.
Udinese'li golcü Antonio Floro Flores'in menajeri, oyuncusunun Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili görüşmek için İstanbul'a geliyor.

Menajer Paolo Palermo, Flores'in Udinese'de mutlu olduğunu ve daima kendini geliştirebilmek için çalıştığını, ancak şartlardan memnun kalmadığı bir durumda da başka takımlara gitmeyi düşünebileceğini söyledi.

Tuttomercatoweb'e konuşan menajer, "Yarın Türkiye'ye uçacağım doğru. Neler olup biteceğini merakla bekliyorum. Fenerbahçe oyuncumla ilgileniyor gibi görünüyor." dedi.

Bu görüşmenin ardından iki kulübü bir araya getirmek istediğini söyleyen Palermo, yetenekli golcünün Udinese teknik direkötüyle yıldızının bir türlü barışmadığını, oyuncusunun yeterince forma şansı bulamamaya devam ederse takımdan ayrılmak isteyebileceğini de sözlerine ekledi.

27 yaşındaki İtalyan golcü bu sezon 12 maçta forma giydi. 3 gol ve 2 asistin altına imzasını attı.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
12 maçta 3 gol bu mu bomba tr de 1 gol atar demek ki.

Partyzona demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Türkiye için kaliteli oyuncu hızlı falan ama fenevin ihtiyacı olan oyuncu değil
Neymiş ihtiyacımız olan :mrgreen:
Orta sahada emrenin yanına adam yok takımda.

Jansett demiş ki:
Adamı önceden duyan varmı ? :lol:
ben :P

Quagliarella , Floro Flores , ve Di Natale süper 3lüydü udinese de. Şimdi Quagliarella ayrıldı falan ohooo uzun hikaye :P

RiqueLme

Bilgiliyim
Jansett demiş ki:
Adamı önceden duyan varmı ? :lol:
bu lafı diyen adam hayatında Fotball manager oyunu oynamamıstır. :D
dünyada ne oyuncular var ohhooo bu adama kadar zaten bi fm hastası birini fb ye gözlemci alsalar
ne yıldızlar dogar beyler :D

Pato yu cogu Fm oyuncusu Pato die tanımıyordu eminimki sadece

"aga bi fc buldum adı alexandre cok fena oynuo lan alın deneyin bak"
demiştir arkadaslarına

Yukarı Alt