joysro

Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.201
Beğeniler
1.422
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geym
Fener 2 de 1 tişört yaptırıyorSaracoğlu´ndaki 4-1´lik Galatasaray zaferinden sonra ‘El Clasico´ tişörtleri bastıran Fenerbahçe hiç boş durmuyor.
El Clasico 17.500 adet satıldı
Resmi ürün satışlarında tartışmasız biçimde ezeli rakiplerinin uzak ara önünde bulunan Fenerbahçe, ürün çeşitliliği bakımından da göz kamaştırmayı sürdürüyor. Hiçbir fırsatı kaçırmayan Sarı-Lacivertliler, klasik ürünlerin yanı sıra ‘özel günleri de’ unutmuyor. 4-1’lik Galatasaray zaferinin ardından ‘El Clasico’ sweatshirt’lerini taraftarlarının beğenisine sunan ve 29.95 YTL’den 17 bin 500 adet satan Fenerium, aynı yolu 2-1’lik son Beşiktaş galibiyetinden sonra da izliyor.

Son 4 Beşiktaş maçı 2-1 sonuçlandı
Sarı-Lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinden sonra, bu maçın skoruna özel olarak ve sınırlı sayıda üretilen ‘2 de 1’ tişörtleri, ‘2 de 1 aynı şeyi yapıyoruz, Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyoruz’ sloganıyla bugünden itibaren tüm Fenerium mağazalarında raflardaki yerini alacak. Beşiktaş ile yaptığı son 4 karşılaşmayı da 2-1’lik skorla kazanan Sarı-Lacivertliler, bu tişörtlere de taraftarlarının büyük ilgi göstereceğinden emin gözüküyor.

extraloob demiş ki:
ne kadar reklam tanıtım aristokrat iş varsa hepsi bizde yeahhhhhhh
 
Yukarı Alt