Full str okçu karakterim var. Jaguar fellow pet aldım. Doğrumu almışım? Birde bu fellowlar için item mall'dan alınan kutular var. Hangisini almam gerekiyor. 6 Çeşit Kutu var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi oyunlar... summer4:

yanlıs seci. jaguar %10 mag atak arttırır kokuru cinsinden alman gerekıyodu %10 phy atak arttırır. onyx pacgake alman gerekıyo en ıyısı o yeşil kutu

aldık bi kere ne yapalım. presiz silkle aldık satamayızda :) olsun kasalım ^^ mag buffda işe yarar hiç olmazsa ^^ sağolasın bilgilendirdiğin için zaten çarı silkle int yapabilirim str çok az vuruyo canımı sıkıyor

hımm int yapıcaksan jaguar kesınlıkle. rica ederım np baska sormak ıstedıgın bısı olursa cvp verırım

str atak artırmak için devekuşu
int atak artırmak için jaguar
ph defans için ayı
mag defans için kurt
alacaksınız, agresiv ped almayın pişman olursunuz hepsindende aldım denedim.

kaos77 demiş ki:
str atak artırmak için devekuşu
int atak artırmak için jaguar
ph defans için ayı
mag defans için kurt
alacaksınız, agresiv ped almayın pişman olursunuz hepsindende aldım denedim.

teşekkür ederim o zmn en iyisi atak artıranlar bence :) çünkü phy. vuran yaratıkta mag. def. veren petin anlamı yok tam tersi durumda da ayının anlamı yok atak petleri gerçekten en kötüsü bencede eski kurtlardan bi farkı yok ve çok çabuk yatıyo hp'si cok düşük

jaguar bi işine yaramaz deve kuşu alacaksın ve bu petler 110 dan önce fazla bi işe yaramıyor 110 lvl yapabilrsen ne mutlu sana :D
Ps:deve kuşu %10 attack raiting ve %10 phy attack power veriyor

evet deve kuşu iyidir 110 lvl olunca mı %10 verebiliyo buff ? öncesinde daha mı az ?

bişey sorcam aggressive pet dışındaki petler atak yapabiliyo mu? aggressive petle atak açısından farkı ne?

hepside atak yapıyor fellovlarda 4 sıkıl var agresivlerde 4 üde atak sikili digerlerinde 2 si buf, sanırım 60 lvl de ilk buf acılıyor 110 da 2. si, devekuşu ve jaguarda 60 lvl de yuzde 10 atak ratıng 110 da yuzde 10 ph mag atak artırıcı buf var, ayı ve kurtta 60 lvl de yuzde 50 critikal pary ratio 110 da yuzde 40 ph mag defans bufu veriyor. grey volf lere gore daha kolay lvl geciyolar birde sp birikiyo bunlarda ne işe yarar bende bilmiyorum. ayrıca fellovlarda 2 bos slot var bazı unıqlerden o slotlara koyulan sikil itemleri düşüyor mesela bende int 16 bufu veren bir tane var ama 120 lvl e takabilecem.

anladım teşekkür ederim o zmn aggressive iş yapmaz str olduğum için de devekuşu almam gerek

beyler peki bu hazır skillerin 1.si 70 levelde açılıyor ama 2. ve 3. sü kaçıncı levelde açılıyor ?

kaos77 demiş ki:
hepside atak yapıyor fellovlarda 4 sıkıl var agresivlerde 4 üde atak sikili digerlerinde 2 si buf, sanırım 60 lvl de ilk buf acılıyor 110 da 2. si, devekuşu ve jaguarda 60 lvl de yuzde 10 atak ratıng 110 da yuzde 10 ph mag atak artırıcı buf var, ayı ve kurtta 60 lvl de yuzde 50 critikal pary ratio 110 da yuzde 40 ph mag defans bufu veriyor. grey volf lere gore daha kolay lvl geciyolar birde sp birikiyo bunlarda ne işe yarar bende bilmiyorum. ayrıca fellovlarda 2 bos slot var bazı unıqlerden o slotlara koyulan sikil itemleri düşüyor mesela bende int 16 bufu veren bir tane var ama 120 lvl e takabilecem.
SP biriken yeri de ne işe yarıyor ben sana söyleyeyim. kutucuk aldıgında aktif hale gelen bir seçenek SP Store şehirdeyken en sagdaki seçenekleri açıp aşagıdan tıkladıgında ne kadr SP birikmişse Aynen sana geçiyor. mesela bende 100level Jaguar var 12bin sp birikiyor dolunca tıklıyorum benim SP me ilave ediyor.

Arkadaşlar ben araştırmadan anka kuşunu aldım full str rogue/bard charım var hiçbir işime yaramayacak mı bu hayvan ? ayrıca üstüne binme muhabbeti nedir belli bir lvlda mı açılıyor ?

Yukarı Alt