Absence

Alexten geldi ilk gol ikinci yarı sizce nasıl olacak :?:
Ben 1-0 dedim ayın üyesi ben olmalıyım :D

stadtaydım fenerbahçenin oynadığı oyunu fazla beğenmedim açıkçası :think: özellikle de bazı futbolcuların feberbahçe'ye yakışmadığını farkettim mesela;Vederson,Bilica,Mehmet Topuz
Mehmet çok tembel bir oyuncu :twisted: küçük takımların yıldızı olabilir ama Fenerbahçenin asla :byes:

ama kazım'ın stiline hayranım ya :P fiziğini muhteşem kullanıyor çok seri,

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
XavioR * demiş ki:
stadtaydım fenerbahçenin oynadığı oyunu fazla beğenmedim açıkçası :think: özellikle de bazı futbolcuların feberbahçe'ye yakışmadığını farkettim mesela;Vederson,Bilica,Mehmet Topuz
Mehmet çok tembel bir oyuncu :twisted: küçük takımların yıldızı olabilir ama Fenerbahçenin asla :byes:

ama kazım'ın stiline hayranım ya :P fiziğini muhteşem kullanıyor çok seri,
Hobaa hacım bende Bursanın seyircisine hayranım ya :twisted:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
İlk olarak bursa seyircisi takımına iyi destek oluyor ama küfürü kesmeliler.Madem muhabbet alanı maç hakkında konuşalım ozaman ilk olarak vedersonu beyenmemiştim baya birde sinirlendim oyununa artık devrede fırça yemiş gibi 2. yarıda okadar çok hatası yoktu topuzda öyle elinden geldiğince top çevirmeye çalıştı ama en önemlisi takım mücadelesiydi bunu başarmamız sezondaki en büyük artımız.Geçen yıl böyle maçları çeviremez havlu atar durumdaydık maçın adamı alexide performansından dolayı kutluyorum bölümümüzde maçın adamını seçersekte kötü olmaz :kalp:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
- Resim Silinmiş.​

90 Dakikalığına Eskişehirliyiz.! 8)
Es-Es ya galatasaya gerçekten çok zıtlar birkez daha gördük :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Avasin

Avasin demiş ki:
- Resim Silinmiş.FBFC Muhabbet Alanı- Resim Silinmiş.​

Fenerbahçe ile ilgili haberleri,maçları kısacası Fenerbahçeyi ilgilendiren herşeyi tartışabileceğimiz muhabbet alanımız. :beer:

Ayrıca Fenerbahçenin en yakın maçının sonucunu skoruyla beraber bilene büyük süprizlerimiz var.Takipte kalın. 8)

- Resim Silinmiş.​
/Güncel

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt