aykutt demiş ki:
+++++ demiş ki:
aykutt demiş ki:
bana bi resmi belge göster gs nin 7-0 yendigini veya macın videosunu koy . gsli olmazsam en adi........ Evil or Very Mad uydurma senaryolarla kendinizi tatmin edionuz :lolmuch:
Tarih sokaktan bir gs liye sor 7-0 fener yenıldımı 9 kişiyle hemde muhaha asıl sen kendını kandırma koçum sende biliyorsun 7 tane oturt tular :mrgreen:

GERÇEKLERDEN KAÇAMASSIN

arkadaşım 9 değil 7 Kişiyle 7-0 !!

CannibalMyth demiş ki:
bizim sizi 7-0 yendiğimiz maçta kamera falan varmıydı sanki video göster diyon demekki yenmişiz ki adadmlar sölüyoooo

Mort!!! :lol:

Mort ettin be abim :lol:

CannibalMyth demiş ki:
bizim sizi 7-0 yendiğimiz maçta kamera falan varmıydı sanki video göster diyon demekki yenmişiz ki adadmlar sölüyoooo
Puahahha adamlarmış o adamlar minimum 100 yaşında olcması lazım 100 yaşında olup o maçı hatırlayan adamı bul 6S li olacam Exclamation Exclamation
Zaten bulamıyacağını senden daha iyi biliyon

geçmişi bu kadar hatırlamak istiyorsanız alın size GEÇMİŞ

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
PC_kopat demiş ki:

-Resim Silinmiş.
helal olsun kankaa extraokk extraokk

7-0’lık sonuçla Galatasaray aldı. 12 Şubat 1911’de İstanbul Ligi’nde yapılan maçı, Galatasaray 7-0 kazanmıştı, gs 7 kişi ile maçı tamamlamıştır.

7 Kişi Neden oynadı Galatasaray?

Kadıköy'de
Fenerbahçe-Galatasaray derbisi oynanacaktır. Ancak öyle sert bir lodos eser ki, 11 kişilik Galatasaray takımından yalnızca 7'si karşıya geçebilir. İnanılmaz bir inançla mücadele eden o 7 kişi, Sarı-Lacivertli ekibi 7-0 yener. Bu maçta Fenerbahçe kalecisi Ali Said sakatlanarak çıkar. Kalecisiz oynamak zorunda kalan Fenerbahçe'de gol yiyen bir diğer arkadaşına kaleyi devreder.

** Ayrıca Fenerbahçe takımı maçı semt sakinlerine bırakıp savaşa katıldı olayı asılsızdır. Fenerbahçe takımı bu maçta tam kadro yer almıştır maç sonuna kadar.

Bu bilgilerin hepsi arşivde yer almaktadır, yukarıda yazılan maç sonuçlarının hepsi gerçektir.

TARİHİ UNUTMAMAK LAZIM!!!!!

CannibalMyth demiş ki:
PC_kopat demiş ki:

[imghttp://img126.imageshack.us/img126/2347/gs7fb01ub4.jpg[/img]
helal olsun kankaa extraokk extraokk
Wink inkar etmekle olmuyor araştırmak lazım biraz Wink

Bu bilgileri artık şu 7-0 ve 6-0 muhabbetleri bitsin diye paylaştım, geçmişi unutmamak güzel ama herşeye şunları yazmayın arkadaşlar.
İki büyük takım tabi unutulmaz skorlar almıştır, ama hergün geçmişe bakılmaz ki. Artık bu konuların kapanması ve ileri de ki maçların yorumlarını yapmanızı tavsiye ediyorum.
Son olarak da camera varmıydı ispatla demek çok yanlış, tarih de böyle şeylerin kaydı ve arşivi olduğunu unutmayınız. O zaman savaşlarımız da kabul etmesin tüm dünya, zaferlerimiz sırasında kameramı vardı? Lütfen tarih için böyle gereksiz bir mesaj olmasın. Tarih kamerasız da arşivlenir, kayıt edilir ve günümüze taşınır.
Bunları yazıyorum çünkü tarih de yaşanan olaylar için bile birbirinizi kırıyor ve akıl almaz eleştiriler yazıyorsunuz birbirinize. Artık dur deme ve tartışmalara son vermek gerekiyor

buyur arşivden! :lolmuch:

-Resim Silinmiş.

A

Anonymous

Guest
PC_kopat demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
PC_kopat demiş ki:
puhahhaha kimin yaptığı belli olmayan bi video acıklı bi senaryo var ama
sen geç video yu o zamanın gazetesindeki haber bunada yalan de
sana başka bişey demiyorum!

o video gazetede yazanlarla aynı!

binlerce kişi yalan söylüyor bi tek sen mi? gerçeği söylüyorsun hayret!!
ulen konuyu deiştirmeyin bea burda biz yakın geçmişten söz edioz o da 6 KASIM o zamanda 11 kişiydinizde noldu 6 taneyi yeyip gittiniz. yok inanmam yalan senaryo dersen sana macın videosunu koyabilirim extraokk

+++++ demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
+++++ demiş ki:
hani kapak ben hala göremedim :lolmuch:
Bunlar Gsli hacım herşeye inanır :lolmuch:
öçdasjfkasdas :mrgreen: ulen koptum ya şu lafı koyuşun beni öldürüyo he :lolmuch:
:mrgreen: :mrgreen: Baksana yaw birinin Media player ile yaptığı videoya inanıolar çünkü işlerine geliyo
Koy şu 6-0 videsunuda kanıt nasıl olur gorsünler

lol gazateyide ben bastım kendim yaptım

size göre herşey yalan zaten fenerli değilmisiniz belli oluyo!

Yukarı Alt