1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

-- Fantasy Tennis --


 1. efeerk

  efeerk rank8

  Kayıt:
  20 Ekim 2008
  Mesajlar:
  20
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Fantasy Tennis

  Sadece tenis oyunu oynayarak değil karakterinizi geliştire bilir, diğer insanlarla sohbet edebilir ve diğer görevleri yerine getirerek güzel zaman geçirebilirsiniz.Oyunda 50 level bir karakter 10 level bir karakteri yener diye bir kural yok.Ben 50 levelim ve beni yenen onlarca 10 level oyuncular var :) )

  Oyun kurulumu ve kullanımı bedava. Birçok kıyafet ve malzemede bedava olarak mevcut.
  Ama Bunlara sahip olabilmeniz için oyunlar kazanmalı görevleri yerine getirmeli altinlar toplamalısınız.Birçok malzemenin Level sınırlaması var. Oyunda EXP puanı kazanarak Level atlıyorsunuz.Max Level 60.EXP puanlarını tenis oyunu oynayarak ve görevleri yerine getirerek kazanabiliyorsunuz.
  Hiç tenis oynamadan Level yükseltmeniz mümkün.(Quest yaparak yapabilirsiniz.Ama hiç tavsiye etmem.)

  Görevler arasında balık tutma ve ağaçtan meyve toplama gibi zevkli aktiviteler var.

  Karakterinizin Diğer karakterlerden farklı olmasını istiyorsanız Paralı kıyafet ve malzemelerden alabilirsiniz. Paralı yani AP(Autumn Pieces)li olan eşyaların miktarılarının yanında mavi,Gold'lu olanların yanında sarı simge olur.

  - Resim Silinmiş.

  Oyuna başlarken 5000 altın veriliyor ve bu altınla iki karakter den birini seçme şansınız var bunlar Niki ve LunLun

  - Resim Silinmiş.

  Bu karakterleri Altin toplayarak satın alabilirsiniz. sadece Pochi ve Al karakterini AP ile satın alabilirsiniz.

  Oyunda esas olarak iki mod bulunuyor

  Normal yani Basic Mode
  - Resim Silinmiş.

  Basic Mod oyuncunun strateji zekasına ve birazda Stat dağılımına kalmış birşey.Rakibinin topu kaçırması için elinden geleni yapmalısın.1 vs 1 ve 2 vs 2 gibi seçenekleri var.

  Savaş Yani Battle Mode
  - Resim Silinmiş.

  Battle Modunda ise yine basic modundaki kurallar geçerli fakat burada işin içine büyülerde giriyor.Sahada çıkan Mavi kristalleri[​IMG] alıp D tuşuna basarsan büyü yapma aşamasına geçersin.Her büyünün gerçekleşmesi için bir zamanı vardır.D'ye bastıktan sonra büyünün işlevine göre belirli bir zaman geçer ve büyü gerçekleşir.Ben büyüyü yerden toplamak için uğraşamam derseniz Shop/Items/Quick Slot bölümünde büyüler mevcut.Bu büyleri almak için belirli bir Gold ödemeniz gerekir.Büyüyü aldığınızda Inventory'den Items/Quick Slot a gelin.Orada satın aldığınız bir büyüye tıkladığınıza yanda bulunan slotlara geldiğini göreceksiniz.Slotların yanında yazan Q W E harfleri,maçtayken bu büyüleri kullanmak için basılması gereken kısayollardır.Bu büyülerde sistem sizden büyüyü kullanmak için zaman istemez.Direk büyü gerçekleşir.Ama büyük levele gelen oyuncuların QS(Quick Slot) kullanmaları doğru bulunmuyor ve onlara genellikle QSER,Noob gibi ifadeler kullanılıyor.Ama QS kullanmak kesinlikle suç değil bunu unutmayın.

  Diğer Modlar

  Guardian Modunda Kort yani Sahaya ait bir canavar olur.O canavarı öldürdüğünüzde çok iyi bir exp alırsınız.

  Battlemon Mode(Pet Modu)


  Battlemon Mode'unda , Double oyunlar ancak gerçek rakipler ile oynanabilir.Battlemon'nunuz yani Petiniz sizin takım arkadaşınız olacaktır.

  Battlemon'ları shoptan temin edebilirsiniz. Her Battlemon'nun kendine özgü avantajları ve dezavantajları mevcuttur.Bu avantaj ve dezavantaj bilgilerini her Battlemon'nun açıklamasından okuyabilirsiniz.(Fareyi üstüne getirerek)

  [​IMG]

  Her Battlemon'nun yaşam süresi satın aldıktan sonra 360 gün sürecektir.BU süre , life bar ile gösterilecek ve Leaf ve Life juice gibi itemlerle uzatılabilecektir.Yaşam süresi dolduktan sonra , Battlemon'nunuzun yaşam süresi ancak Root of Life Wood(Shopta mevcut ve 3000 AP) ile eski haline getirilebilir.Life Bar dışında ayrıca Energy ve Hunger Barlarda mevcuttur. Bu barlardaki seviyeler düştükçe, Battlemon'nunuzun gücü de azalacaktır.Bu seviyeler , Battlemon'nunuzu besleyerek,dinlendirerek ve bazı özel itemlerle yükseltilebilir.(Sistem size Pikaro adında bir hayvanı oyuna başladığınızda hediye olarak verecektir.)

  [​IMG]
  Battlemon'nunuz ile oyunlara katılmaya başlamadan önce , onu Battlemon Çiftliğinden almanız gerekecektir. Burada , Battlemon'nunuzun özgürce koşuşunu izleyebilirsiniz.

  [​IMG]
  Artık onlarla Battlemon Mode'dunda oynayabilirsiniz.

  Chat yani Sohbet Modu

  [​IMG]
  Match roomların yanı sıra , Lobby içerisinde yer alan Chat roomlarda mevcuttur.

  [​IMG]

  Dilerseniz varolan bir chat room'a girebilir veya yeni bir chat room oluşturabilirsiniz.Bir chat room oluştururuken , chat room'unuza isim verebilir ve isterseniz şifre koyarak özelleştirebilir veya herkese açık konumunda bırakabilirsiniz.Ayrıca oyuncu sayısını ve odanızı House Room olarak belirleyebilirsiniz.

  [​IMG]
  Karakterinizi , farenizin sol tuşunu kullanarak hareket ettirebilirsiniz.

  [​IMG]
  Kamera açılarını , farenizin sağ tuşunu kullanarak değiştirebilirsiniz.Fareniz üzerinde ki , scrollerı kullanarak zoom in ve zoom out yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  F1 tuşu ile oturabilirsiniz.

  Oynayabileceğiniz Tuşlar

  [​IMG]

  A ile yüksek vuruş yani Lob atarsınız.
  S ile yassı yani düz vuruş yaparsınız.
  D ile sahadan topladığınız itemi kullanırsınız.
  Boşluk tuşu ile Skill Shot yani Raketinizin Özel yeteneğini kullanırsınız.
  Tab ise oyun içindeki kamera görüşünü değiştirebilirsiniz.

  Gacha Sistemi

  Gacha ile oyunda normalde sahip olamayacağınız kıyafetlere sahip olabilirsiniz.(AP ile)

  Shop/Gacha da AP ile herhangi bir Gacha jetonu aldığınızda sizden kullanılsınmı yoksa kullanılmasın mı diye bir soru gelir.Evet dediğimizde bir pencere gelir.Start'a bastığımızda sistem başlar.Kıyafet çıkması kesin değildir.Onun yerine QS yani büyü de çıkabilir.Şans işi yani.

  Gacha hakkında ayrıntılı bilgi için Tıklayın

  Oyunu indirmek için Tıklayın
  Kayıt olmak için Tıklayın
  Videoyu izlemek için Tıklayın
  AP Satışları için Tıklayın
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017