Merhaba arkadaşlar Fanta Gençlik Festivali Biletlerini herkez para ile satıyor merak ettim bunlar bu kadar bileti nerden buluyor :D Kapak toplamaya başlasan nereye kadar :D Birisi bana açıklayabilirmi bu konuyu ? :mrgreen: :mrgreen: :cry:

geçen yıl bende kapak biriktirerek gitmiştim arkadaşımla. ama o kadar kalabalıktıki.. araban yoksa hiç gitmemeni tavsiye ederim :D

Maddy demiş ki:
bug bulmuşlardır ?
Götürün Bunu Burdan :( :cry: :mrgreen: :mrgreen:
Tubifex demiş ki:
geçen yıl bende kapak biriktirerek gitmiştim arkadaşımla. ama o kadar kalabalıktıki.. araban yoksa hiç gitmemeni tavsiye ederim :D
O Kadar kolayı nasıl içicem :D daral:

Takımı
Galatasaray
Koli koli fanta alıyorlardır hacım toptan fiyatına perakende satış :P

Statuss

Bilgiliyim
cqloss07 demiş ki:
Merhaba arkadaşlar Fanta Gençlik Festivali Biletlerini herkez para ile satıyor merak ettim bunlar bu kadar bileti nerden buluyor :D Kapak toplamaya başlasan nereye kadar :D Birisi bana açıklayabilirmi bu konuyu ? :mrgreen: :mrgreen: :cry:
kapak biriktirerek aldıklarına inanma sakın kardeşim karaborsacı onlar :) ... bilet satış noktalarına saten fazlasıyla bilet geliyor sınırlı değil yani ve oralarda tanıdıkları olan alıyor satıyor işte :D

Nina Ricci demiş ki:
Koli koli fanta alıyorlardır hacım toptan fiyatına perakende satış :P
Sendemi :( daral: :mrgreen: :mrgreen:

Statuss demiş ki:
kapak biriktirerek aldıklarına inanma sakın kardeşim karaborsacı onlar :) ... bilet satış noktalarına saten fazlasıyla bilet geliyor sınırlı değil yani ve oralarda tanıdıkları olan alıyor satıyor işte :D
Bizde bi eleman ayarlıyalım o zaman :mrgreen: cool2: makara:

cqloss07 demiş ki:
Maddy demiş ki:
bug bulmuşlardır ?
Götürün Bunu Burdan :( :cry: :mrgreen: :mrgreen:
Tubifex demiş ki:
O Kadar kolayı nasıl içicem :D daral:
ewde 1 hafta boyunca sürekli fanta içtik. düşün 1 yıldırda ağzımıza sürmedik fantayı bir daha :D

Markette çalışan bir arkadaşın oluyor ve kalan biletleri arkadaşından istiyorsun :) sonra karaborsa

Takımı
Besiktas
Guzel bir konuya deginmissin bro, ben de gidicem Fanta GF'ne ama nasil bilet edinecegimi bilmiyorum. Gecen sene kuzenim gitti bilet bile sormadan sokmuslar iceriye.Kac tane kapak biriktirmek gerek acep?

Lenneth demiş ki:
Guzel bir konuya deginmissin bro, ben de gidicem Fanta GF'ne ama nasil bilet edinecegimi bilmiyorum. Gecen sene kuzenim gitti bilet bile sormadan sokmuslar iceriye.Kac tane kapak biriktirmek gerek acep?
3Kutu Kola 9 Puan . 1Puanıda bulursun herhalde :D :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt