joysro

Kayıt
12 Kasım 2007
Mesajlar
308
Beğeniler
0
Şehir
Güneşin battığı yerde
geym
Operation: Anchorage, The Pitt ve Broken Steel'e hazır mısınız?

Fallout 3'ün içindekileri silip süpürdükten sonra hala bir şeyler arayan oyunculardansanız, Ocak ayını beklemenizde yarar var. Bethesda'nın bugünkü açıklamasına göre ismini az önce okuduğunuz bu 3 paket, size bir süre daha Fallout 3 tecrübesi yaşatacak:


* Operation: Anchorage: Bir ordu simülasyonuna katılın ve Fallout tarihinin en büyük savaşlarından birisinde yer alın:Komünist Çin sahiplerinden Anchorage, Alaska'yı geri kazanmanın mücadelesi. Bu aksiyon dolu paketle Ocak ayında karşılaşacağız.
* The Pitt: Pittsburgh'ün kalıntılarından canlanmış endüstriyel kasabaya hoşgeldiniz, yani The Pitt. Tarafınızı seçin, Şubat'ı bekleyin.
* Broken Steel: Brotherhood Of Steel'e katılın ve Capital Wasteland'i Enclave kalıntılarından kurtarın. Oyunun esas hikayesini sürdüren bu paket için Fallout 3'ü mutlaka Mart ayına kadar bitirin.

Bu paketleri hem X360 hem de PC sahipleri çıktıktan sonra indirebilecek, ancak bir olay var ki PC'cilerin yüzünü güldürecek, X360'cıları üzecek. Garden Of Eden Creation Kit adındaki uygulama sayesinde, PC oyuncuları Fallout 3'e yeni senaryolar ekleyebilecekler. Hem de gelecek ay, yani Aralık'ta bizlerle. X360'cılar, dağılın!
 
Yukarı Alt